Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xbilinmiyor Avatarı

Son Giriş
    21.02-2012
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, öncelikle aranıza yeni katıldım. Ben bursada, devlet hastanesinin birinde işe başladım. Beni taşeron firma işe aldı. Beni temizlik işçisi olarak işe aldılar ama ben hasta kayıt bölümünde çalışacağım. Çünkü engelli olduğum için, yapabileceğim masa başı işiydi. Pek bu konularda bilgim yok. Ne gibi haklara sahibim. İstedikleri zaman beni rahatça işten çıkarabilirler mi ? Uzun yıllar çalışsam bile hep asgari maaşa mı bağlı kalacağım. Kadrolu olabilme şansım var mı ? Kadrolu olursam, kayıdım temizlikçi üzerinden yapıldığı için, direk devlet tarafından temizlikçi görevine mi getirilirim yoksa gene yapabildiğim işimi yaparım ? Aklıma gelmeyen daha birçok şey var. Sizlerde bildiklerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim.

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özel iş olduğu için çıkarılabilirsin. Ancak, etrafınla iyi geçinirsen ve işini iyi yaparsan daha güvende olursun. Kadrolu olma şansın maalesef yok. Kadro için memurluk sınavına girersin ve sana atandığın yerde görev verirler. Maaşlar hep asgari ücret taşeronda, sen sınava çalışıp atanmaya bak. Allah kolaylık versin.