Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    honor Avatarı

Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umarım Ankara Valiliği bi dahaki sefer insanlar yola koyulmadan önce bu kararı alır ve duyurur. Bir çok engelli arkadaşım işe gittikten sonra haberi olmuştur eminim. Ben de sabah ilk iş valiliğin sitesine baktım ama ses seda yoktu. Yol durumuna baktım ve sıkıntı yaşayacağım için müdürümü aradım izin istedim işe gitmedim. Valilik ise normal şartlarda işe vardığım saatlerde anca duyurusunu yaptı. Giden arkadaşlar umarım çok sıkıntı yaşamamışlardır.

Üye
    mavigul Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence de biraz geç oldu. Ben işe gitmekte zorluk yaşadığım için bu hafta idari izin almıştım. Bu izin benim için geçersiz oldu. Buzlu ve karlı yolda yürümek ayrı bir dert, kayarak düşmek veya düşmemeye çalışmak ayrı bir dert.. vs. Valilik niye bu kadar bekledi ki, daha kötü yağışlar da oldu... Okullar tatil olunca pek önemsenmedi herhalde .. Herkese kolaylıklar diliyorum.

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valiliğin engellilere vermiş olduğu idari izni kullanmakda sorun yaşayanlardanım. Sebebi çalıştığım kurumda engelli 4 arkadaş var idari izinli olduklarını bildikleri halde hep beraber hareket edip izin kullanmıyorlar. Yalnız amirin yanına gidip valilik tarafından idari izinli olduğumu amire ilettiğimde amir izin vermemek için elinden geleni yapıyor diğer engelli arkadaşların çalışıyor kimse izin istemiyor sen niye izin kullanıyorsun sen olmadanda burada işler yürür şeklinde konuşup stres yapıyor sonra hadi benden sana izin deyip sanki cebinden izin veriyormuş gibi tavır sergilediğinden dolayı ve bir daha aynı stresi yaşamamak için bu idari izini 2 yıldır kullanmıyorum.

Üye
    fokus20 Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    20.02-2016
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok güzel olmus sevindim arkadaslarım adına ama bizde insanız özel sirkette çalıssakta

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaşamış olduğum idari izin sorununa sevinmenize bir anlam veremedim şunu bilki sende benim gibi engellisin sende değişik bir konuda sorun yaşamayacağına dair garantin yok. Ayrıca emekliliğime 6 ay gibi bir zaman kaldı sevinmene devam et..

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

anlaşıldığı kadarı ile valilik kararı ile aldığımız idari izinleri kullanırken sorun yaşayan benim gibi başka arkadaşlar var yani bu hakkımız olan idari izini amirlerimize bildirirken bize hadi benden sana izin veya nazlanma veya bak bu son olsun gibi tepkiler alabiliyoruz bu gibi davranan amirlere verilecek en iyi cevap hiç bildirim yapmadan işe gitmemek neden gelmedin diye soruldugunda valiliğin kararının çıktısı cebinizde olsun gözune SOKABİLİRSİNİZ

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kunta bu soruna sevinmeyip yapıcı yaklaşımda bulunup olumlu fikir beyan etmen güzel. Kurumdan kuruma amirden amire fark var çalıştığım kurumun yanında başka bir kurumda engelli çalışanlara böyle engeller yok. Malesef benim çalıştığım kurumda amirin engellilere bakış tarzı farklı amire idari izinli olduğumu bildirdiğimde ya suratını asıyor yada strese sokuyor izini kullanıp geldiğin zaman birde uğraşması baskıcı tavırları yok mu izin istediğine pişman ettiriyor.

.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aynen öyle kardeşim yani tam bir rezillik idari izinimizi kullanırken bile mağdur ediliyoruz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12