Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    harput Avatarı

Son Giriş
    02.12-2008
    Saat
    08:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bir yıllık memum ortapedik öürlüyüm raporum %60
    özür durumöundan tayin isteyecem ama kurum amirlerinin bana söyledikleri çevre koşullarının uygun olmaması ve sağlığı için ailesinin yanında olması uygundur ibaresi geçen bir rapor almam.
    bu raporumnasıl alacam ve doktorlar böyle bir rapr verirlermi.
    benim rahatsızlığım polio sekeli iki koltuk değnekle yürüyorum. uzuatmalı cihazkullanmaya başladım . 3 ayda bir ankaraya gidiyorum. işe başşladıktan sonra hareketsiz kaldım diye bu cihazları kullanak zorunda kaldım .
    bu raporu alamak kolay değilş diyorlar bilgisi olan yada özür durumndan tayin isteyen varmı?
    ne yapmalıyım yardımcı olumusunuz? Dilekçemi nasıl yazmalıyım . bu işe özürlü sınavıyla girdim.

Üye
    nuriye taşçı Avatarı

Son Giriş
    05.01-2012
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başkent hastanesi ve fatih hastanesi gibi özel hastaneleride sağlık raporu verebiliyor artık bu hastanelerde istediğin ibareyi yazdırabiliyorsun
    biz başkentten aldık doktor istediğimiz gibi yazdı

Üye
    harput Avatarı

Son Giriş
    02.12-2008
    Saat
    08:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi ama ben ankaraya sadece 3 ayda bir tedavi olmak için sevk yaptırabiliyorum. sizin belirttiğiniz başkent hastanesinden böyle bir rapralmak için nasıl sevk yapacam ki ben elazığdayım ben böyle bir rapor aamayacakmıyım yani tayin isteyemeyecekmiyim