Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar meb sınavında hizmetliliği kazanıpta hademelik yapan varmı ? ben belediyeden mebe engelli kadrosunda geçtim fakat beni bir ilk okula hademe verdiler yapamam dedimsede dinletemedim neyapmam lazım mail atılacak vir bakanlık varmı lütfen yol gösterin çok zor durumdayım engelli bir bayan olarak pirimimde dolmadı dolmuş olsaydı çekilecektim yardımlarınızı bekliyorum aeo.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Fatma hanım,
    Allah size sabır versin biz/bizler bundan 1 yıl evvel engelli kadrosunda hizmetli olarak çalışmaya başladık ama itiraz etmediğimiz kapısını çalmadığımız kimse kalmadı.Göreve başladığınız okulunuza engelli olduğunuzu ve ağır işlerde çalışamayacağınızı belirten bir dilekçe verin.
    şu linkide inceleyin derim..
    http://www.engelliler.biz/forum/kuru...r-verildi.html

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şükür şimdi iyiym başka bır yere tayin istedim meb deyim yazışmalara bakıyorum elhamdülillah

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

fatma hanım, meb sınavında lise mezunlarını hizmetli aldılar. sorunda ordan cıktı. ancak kimseye de zorla tercih yaptırmadılar. hizmetlinin anlamını ve ne görev yapılacağını bile bile seçim yapılmıştır ( bi işim olsun yeter mantığıyla ama öyle değilmiş çalışmaya başlayınca anlaşıldı. sonra neden se o işten memnun olunmadı. keşke ömss de hali hazırda çalışanlanları kurum içi sınava tabi tutup görevde yükseltselerdi de suan diğer işsiz arkadaşlarımızın haklarına ortak olmasalardı ama nasip devlet böyle yaptı hayırlısı) büyük ihtimalle. engeli engelliz malesef hizmetli kadrosunda fark etmiyor memurda olsan fark etmez zaten. amire eğer ben onu bunu yapmam dersen zaten iş yapmaz oluyon otomatikman. anlayışlı çıkan nadirdir.

Üye
    *Miray* Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma hanım Belediyedeki hizmet sınıfınız ve göreviniz neydi? Nasıl geçiş yaptınız?

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işçi kadrosundabüro memuru idim torba yasayla salladılar sevgili efekt bizlerin neleri yapıp yapamayacağı belli değilmi sınıf himetli olur bi köşede değerlendiriliriz düşüncesi vardı devlet kabak gibi bilmiyormu engelli lik sınıflara ayrılır ona değerlendirsin ama nerdeee o incelik sadace i veriyoz yersen..........neyse .