Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 5 yıldır çalıştığım bankada hem engelliyim hemde telefonlara bakıyorum. raporumda çalıştırılamayacağı alanlar 'santral' yazıyor. Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim? bana bir yol gösterir misiniz.? şimdiden çok teşekkürler.

Üye
    Hayatin anlamı Avatarı

Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    09:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O nasıl işyeriymiş öyle murat? Işitme engelli ile santral arasında nasıl bir ilişki olabilir? Nasıl çalışabilirsin orada? Birde telefonlara bakıyorum yazmışsın nasıl bakıyorsun seyrederek mi?

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Evet yani arkadaşın dediği gibi bakmak değilde telefonlarla iletişim kurabiliyorsan ne mutlu sana.
    Kimse seni zorla o işte çalıştıramaz. Ama bunu yıldırma politikası olarak yapmaya çalışıyorlarsa işte bunun sonu nereye varır düşünmek bile yorucu....

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

oo süper kardeş maşallah sende bak sadece takma kafana bende bedenselim çalıştırılmayacağı iş alanları ağır ayak işleri yazar ama en ağır ayak işleri engellilere verilir..ne deyim kardeş bu şerefsizler her yerde var..pes etme mücadele et dava açabilirsin..sakın ayrılma ayrılırsan sende sonrakilerede aynı şeyi yaparlar..egitim vijdan anlayış lazım..adamın olmadığı yerde a adi ler deger görür maalesef

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    "Duymuyorum telefonda ulaaaaaaaaaan" deyin; duymadığınızı belli edin. İşler aksayınca başka bir göreve çekerler...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...