Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    unsal Avatarı

Son Giriş
    25.03-2010
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dün internette bir yazı okudum. Ve yazıda 18 yaş öncesi bizler için sigortalılık süresi olarak kabul edildiği yazıyordu. Bu doğrumudur. Benim sigorta başlangıcım 17 yaşında idi. Acaba emeklilik hesabı yaparken 17 yaşından itibaren olan sürenin üzerinden mi hesap yapıcam... benim %40 raporum ve vergi indirimim var teşekkürler... İlk sigortam 1993 8.ay. başlangıç doğumum 1976 ocak 15... prim günüm 3500

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Prim gününüzün yatırılması şartı ile geçerli.Gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki linkte yazdım.
    http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=38199

Üye
    ramazan akbulut Avatarı

Son Giriş
    28.10-2009
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın arkadaşlar,

18 yaş altı hizmetin, SSK ca emeklilikte hizmet olarak dikkate alınıp alınmadığı hususunda arkadaşların yazdıklarını okudum,

Ayrıca, Emekli Sandığınca da, 18 yaş öncesi sigortalı olarak çalışılan sürenin emekliliği hak edecek sürenin hesabında hizmet olarak dikkate alınıp alınmadığı hususunda bilgisi olan arkadaşlar varsa bu bilgilerini bizlerle paylaşırsa sevinirim.

Saygı ile...