Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    saww arkadaş,
    zammı hem sözlü hem yazılı istememe rağmen bir işlem yapılmadı. Gidip müdürlere ben istanbulda bu maaşla yapamıyorum desemde öenmesemezler buna eminim çünkü kurumsal şirketler duyguyla değil prosedürle hareket ederler. yani tek bi patron olsa gider konuşursun fakat bankalarda böyle bi durum yok, benim dürüst olmamdan istifade ediliyor zaten.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alt müdürlerle işin bitmiş anladım.
    Alt kademe yöneticileri duygudan anlamazlar. Üst kademe bu konularda duyarlıdır.
    Üst kademeye ulaşamıyorsan yapıcak bişey yok!

Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

berkemeteatasoy kardeş.
    benim çalışma saatlerim 9'dan 6 ya kadar. cumartesi-pazar zaten hep boş. İşi bırakmak için dava açsam bile bu işlem çok uzun sürer. en kestirme ve kolay yol kendimi attırmak. Sendikaya üye olmak isdeğimi belirtmeyi düşünüyorum. bakalım hayırlısı.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: berkemeteatasoy Mesajı Gör
    aslında var kardeş çalışma şartlarında iş hukukuna aykırı bi davranış varmı.her şey kanuna göremi herşeyin bi çaresi vardır.durumunu net olarak bilmiyorum varsa bi delik ordan çıkış açılır

bankalar az maaş veriyor bide engelliye daha az veriyor.mesai vermiyorlar..açık kapı bırakmak istemiyosan zaten gerekte yok tazminatını alırsın çok yolu var..avukattan ihtar çek sendika rapor genel müdüre şikayet maili at kesin yolcusun

berkemeteatasoy kardeş.
    müdüre şikayet mailini avukat mı atıyor? nasıl olcak bu iş.?

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Yok dava kağıdı ellerine giderse senle anlaşma yada avukatınla anlaşma yoluna gidecekler dava işleriyle uğraşmazlar..bende iş bankasında çalıştım iyi biliyorum banka işlerini asla bi daha bulaşmam..ama memlekette olsa daha iyi olurdu banka işi.burda hayat zor kardeş

Üye
    umutsuz Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşten ayrıldığına pişman olabilirsin, kesinlikle yeni bir iş bulmadan işten ayrılma derim... Tazminat alma konusuna gelince ağır ağır hissettirmeden performansını düşür, işe karşı kayıtsız davranışlarını görünce zaten kendileri yolverir diye düşünüyorum. Kesinlikle kimseye saygısızlık yapma... Zira bu tutumu belgeleyip tazminat vermeden çıkarma durumu da olur. Ancak rahatsız edici davranışlar istisnadır ki sık sık maaşına zam talebinde bulunman bunlardan biridir.

Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dostlar yazdığınız her cevap için katılım için sağolun. Bende kararımı verdim bu arada hayırlısı olur inşallah. Yarın doğru dürüst bi şeklde tazminatıma karşılık ayrılma talebimi üst yetkililerimden birine aktarıcam. bakalım duruma göre gelişmeleri sizlere aktarıcam. herkese çok teşekkürler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12