Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    güzgülleri;
    Cok sevindim canım benim.

İnşallah bundan sonra müdür ve yaverleri daha akıllı uslu davranır.

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim hep derler ya çıkmadık canda ümit vardır diye ben sadece benim değil hiçbir insanın zaten sıkıntısı var iken ekstra sıkıntı yaşamasını istemem İskoçlayı kardeşim sağolasın şimdi tüm dualarım Aykut kardeşime o da benzer sıkıntıları yaşıyor umarım onun olayı da mutlu sonla biter gerçi benim ki henüz sonuçlanmadı ama bizim sıkıntılarımız yaşadıklarımız bize yeterken birde üstümüze keneler yapışmasın, bizi bizle baş başa bıraksınlar ve yapmaları gerekenleri de lütuf gibi sunup bizi yerlere düşürüp yalvara yalvara meletmesinler ...Kardeşim inan ki dilekçemi görüp raporlarımı okuyan herkes bir yuh çekip öfke kustular ve inanır mısın herkes bir şekilde yardım etmek istedi demek ki insanlık hala denildiği gibi ölmemiş...

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Sevgili arkadaşlar bugün işe gittiğimde Müdür Beyin suratından düşen bin parçaydı ve gereksiz yere sabah iki kez fırça yedim biraz sonra odaya geldi diğer masaya oturdu bilgisayarda yazı yazmaya başladı ama harflerin yerini bulamıyor müdürüm yardım edeyim mi size dedim odada 2-3 kişi var benim senin kadar aklım yok mu diye bir fırça daha yedim. Suratı devamlı beş karış dolaşıyor beni görünce kaşını kırıyor odasından dışarıya çıkmıyor. Akşam yazıları yine hiddetle önüme koydu ben de her sefer götürdüğümde Müdür Bey diye hitap ederdim hiç sesimi çıkarmadan önüne koyup geldim biraz sonra kendisi arkamdan gelip bir iki yazı sordu ben de buz gibi ses tonuyla cevap verdim esas olayların mimarı yardımcısıyla da hiç konuşmadım konuşmayınca öyle bozuluyor ki yardımcısı elinden gelse beni bir kaşık suda boğacak...Esas gölü o bulandırdı ben bununla çalışmak istemiyorum diye Müdüre örnek oldu...Şimdi hepsi şeytan üçgeninin parçaları birleşip kulis kuruyorlar ben gideyim diye hala mücadele ediyorlar....

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşım ön yargılı değilim müdür bey bilakis bugün ağzına geleni söyledi gel benim odama yapalım istersen yok olmadı sınıflara yapalım tuvalet dedin öldün olmadı merdivenlerin başına dikeceğim dedi ondan sonra da tayin dilekçeni verirsin artık dedi ama klozet alındı artık haberin olsun...

Üye
    burcuöğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    canımcım
    bır dosya ayarlayıp tüm evraklarını oraya koysan ve öğretmen odasında masanın üzeriinde dursa gören imzalar..15 gün içinde imzalamak zorunda olan onlar.sıkma canını sen teker teker hepsinin peşinden koşmak zorunda değilsin..

okuyunca anlıyorum
    sevindim adına..tutuşmuş belli yakındırr yola gelmesii)

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456