Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    32ilhan Avatarı

Gerçek Adı
    ilhan
    Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    özelbir şirketde bayramın 2. günü işe başladım %44 raporum var ve agır efor gerektiren işlerde çalıştırılamaz ibaresi var fakat her gün en az 6 saat mesaiye kalıyorum ve çalışdığım iş ağır işe girerken özürlü olarak girdim ve ne yapmam lazım yardımcı olursanız memmun olurum arkadaşlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    962
    Verilen Beğeniler
    1.251

Öncelikle başka bir iş ara...

Elindeki rapor boru değil. İşverene onu sun ve mesaiye kalmak istemediğini ve ağır işlerde çalıştırılmaman gerektiğini belirt. Aksi halde işkur'a şikayetçi olabilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    32ilhan Avatarı

Gerçek Adı
    ilhan
    Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben şunu anladım bilhassa özel işyerlerinde özür raporundaki özür oranı + çalıştırılmayacağı iş alanlarıdaki yazılar dikkate alınmıyor dedikleri şu bize sağlam adamların yanında çalışacak özürlü lazım diyorlar
    başka iş arasam acık kalp amaliyatı olduğum için işe kabul edmiyolar işe başladığımdan bari kalbimde ve göğsümde ağrılar başladı doktoruma gitdim kalp kapağımda kaçak ve sürtünme başladığını söyledi ekimde eko çekelim dedi ilerleme olduysa yazı yazayım iş kurla iş yerine ver dedi yine çalışma şekli aynı olursa işten ayrıl dedi bu arada engelliler.biz sitesindeki görevli arkadaşlar ve engelliler.biz sitesine üye olupta sorunumuz olupta bizleri aydınlatan arkadaşlara çok tşk ediyorum özürlü olarak çalışmak işsizlikden daha zor

Üye
    Seyithan21 Avatarı

Gerçek Adı
    Seyithan
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rabbim yar ve yardımcın olsun malesef engellileri hice sayan çok kurum var çalıştırmamak içinde ellerinden gelen bütün imkanları zorluyorlar.. çok adaletsiz insan var