Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    april14 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Belki bilginiz vardır diye birşey sormak istiyorum.

Kamu kurumunda özürlü kadrosunda geçici işçi pozisyonunda çalışıyorum, (şunu da belirtiyim, yıl boyunca tam gün olarak pirimim yatıyor yani çıktı girdi olayı yok bizde).
    Kurumun şehir dışına taşınması söz konusu, şehir dışına çıkamıyacağım için işten ayrılmak zorunda kalacağım. İşten ayrılma durumunda başka kuruma özürlü işçi talebinde bulunabilir miyim sizce?
    Yada kamu kurumlarının özürlü işçi taleplerine (biliyorsunuzdur KPSS den alınan en yüksek puandan aşağıya doğru puanlamayla mülakat listesi hazırlanıyor) öncelikli olarak listeye girebiliyor muyum?
    Şunuda sormak istiyorum, geçici işçi satatüsünden , daimi işçi statüsüne geçiş olanağı varmı? Nerelere başvurmamız gerekiyor?

Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
    iyi çalışmalar diliyorum, hoşçakalın....

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çıkışınızı vermeniz durumunda içerdeki alacaklarınız dışındaki,hiçbir haktan faydalanamazsınız.Başka kuruma özürlü olarak geçemezsiniz.Ancak çalıştığınız kurumun başka birimi varsa,O kuruma geçiş yapabilirsiniz.Yüksek puanlı olmanız İŞ-KUR da size avantaj sağlar.