Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ankara Valiliği, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle, kent genelindeki kamu görevlisi engellilerin ve kronik hastalığı olanların yarın itibariyle hafta sonuna kadar idari izinli sayılacağını bildirdi.

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji Bölge Müdürlüğünün hava tahmin raporlarına göre, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği ve hafta sonuna kadar yüksek sıcaklıkların devam edeceği anımsatıldı.

Açıklamada, İl Hıfzıssıhha Kurulunun tavsiye kararı uyarınca kentteki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli kadınlar ile kalp ve böbrek yetmezliği, kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği hastalarının ve kronik hastalıkları olanlar ile özürlü personelin, yarın itibariyle hafta sonuna kadar sağlık ve idari izinli sayılacakları kaydedildi.

Başkent'te sıcak yaz tatili!-HABERTÜRK

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ankara da sıcak sa biz Mersin de yanıyoruz o zaman nasıl olacak şimdi ???

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

NEDEN SADECE ANKARA

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aday memurum herhangi bi sorun olurmuki yazıyı gösterince

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ilker Mesajı Gör
    Ankara da sıcak sa biz Mersin de yanıyoruz o zaman nasıl olacak şimdi ???
    ankara valisi sıcak görmemiş. o zaman ha ha : )

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalp yetmezliğinden dolayı üniversiteye bağlı bir fakültede engelli olarak çalışıyorum. Ankarada sıcak hava nedeniyle engellilere 2 gün idari izin verildiğini birinci gün mesai biterken bir arkadaşdan öğrendim. ikinci gün izinli olduğumu fakülte sekreterliğine bildirmeye gittim. fakülte sekreterl izindeymiş vekaleten yerine bir şef tayin edilmiş durumu ona bildirdim. Bana izinli olabilmen için ankara valiliğinin engellilere verilen bu izinden dolayı izin kullanmak istiyorum diye yazı yaz imzala bana ver dedi. bende valiliğin basın açıklaması var kamu kurumunda çalışan engellilere verilmiş izin hakkı ben bu hakkkımı kullan mak istiyorum dedim. dilekçe yazamam dedim. bize valiliğin resmi yazısı ulaşmadı dedi. Bende valilik tek tek bütün kamu kurumlarının hangi birisine yazı yazsın dedim. senin dışında başka kimse bize izin talebinde bulunmadı dedi. bende valilik bana bu izin hakkını tanımış bende usulen size bu durumu iletmeye geldim iletmekle hatamı ettim dedim. bana sanki lütufda bulunuyormuş gibi benden hadi izinlisin yarın gelme dedi. bir şey demeden odadan çıktım .1 günlük izinimi kullandım bugün işe başladım. ama tavır almışlardı.

sonuçda arkadaşlar valilik tarafından daha önceden engellilere verilen izinleri kullanamadık kullandığımız zaman tavır alıyorlar. neticede bunun bir örneğini gördüm kurumda bir engelli arkadaşımız vardı valiliğin vermiş olduğu izni kullandı. dekan yardımcısı fakülte sekreteri tavır aldı emeklilik günün geldi diye zoraki arkadaşı emekli ettiler. istemediği halde