Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iş yerimden kıdem tazminatı veriyolar ama bazı haklarım gidiyo maaşımdan 4 ikramiyeden 2 ikramiyeye 110tl düşüş var iznim düşüyo tazminatın bikısmını veriyolar diğer kısmını 5 ay sonra.
    yani gidi çıktı yapıyolar yeni işçi gibi haklarım oluyo hesapladım yıllık maaş tazminata zam gelmesi gibi 2500 tl zararım oluyo
    giriş çıkış yapmalımıyım bunlardan başka bi eksiğim olabilirm mesala emeklilikte maaşım düşermi ve bilmediğim başka bir şey olabilirmi para veriyolar şaşırdım gelecek olan yasa falan varmı kıdem tazminatıyla ilgili haklarım elden gitmesin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Saydığınız kayıpların dışında emeklilik açısından bir kayıp söz konusu olmaz. Sonuçta prim gün sayısı ve miktarı değişmiyor...

Ama, kıdem tazminatını bugün almak, tazminatı sıfırlamaktır. Yani, bir sonraki kıdem tazminatının miktarı, bu kıdem tazminatından sonraki süreyi kapsar...

Ayrıca, kıdem tazminatı verilmesi demek, teorik olarak işe son verilmesi anlamına gelmiyor mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

4 ikramiyeyi maaşa bölünmüş miktar değişiyo bahsettiğimiz şey aynımı bilmiyorum eğer bordrodki aylık kazanç toplamı veya hizmet dökümündeki meblağ i(1060) ise o değişyo tazminatı sıfıladığım zaman sadece maaşa asgari ücrete gelecek olan mesala 30 tl zam geldi yıllık 2maaş tutarı(diye biliyorum)?=yıllık 60 tl *9 yıldır çalışıyorum18 maaş tazminata gelecek olan zam= 1080 her yıl için zarar oluyo bunumu demek istiyosunuz anlayamadım kusura bakmayın.
    kıdem tazminatını veriyolar ihbar vermiyolar 2 ikramiye ve diğer saydıklarım gidiyo işe devam ediyom
    birde tazminat pirim gün sayısına göremi yoksa yıl bazındamı hesplanıyor ücretsiz izinlerim raporlarım falan var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu detaylara dair bilgim yok..?

Kıdem-İhbar Hesaplama
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...