Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benımde senden tek rıcam bu sorular yerıne ne yapabılırım deyıp uzmanlardan net cvp alman.

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlısı olsun ne diyelim ama moralini bozmak istemem...ancak çeliğin dediği doğru bende bir yerden duymuştum eğer ilaçlı tedavi falan demişse bence işin zor toplamda %40 geçmiş olduğun halde sevinme derim...çünkü görürsün bak senin rapor ankaradan ya %40ın altına inip gelicek yada inmese dahi ileride heran kontrole tabii olabilirsin...dikkatli ol...dün dediğim gibi okmeydanını bugün aradım telefondaki bey evet sevkiniz bizim hastaneye varsa gelin dedi kardioloji var dedi ama inanın ben güvenemedim zaten güvensemde artık gidemem...vakıf gurebbayada tel açıp sorduk gelin gelin dedi gittik rezil olduk...sonra tekrar defterdarlığa dönüp yalvar yakar zoraki hasekiye sevk aldım....o yüzden artık telde söylenenlere güvenmiyorum....birde şunu anlamış değilim bilen arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen...madem bu okmeydanı her tel açana buyur gel 2 günde işini hallet diyorda neden haseki gibi istanbul araştırma gibi hınca hınç yoğun olan ve en yakın randevuyu 3 ay sonraya veren yeri seçiyor(2side 3 ay sonraya gün veriyor )anlamış değilim...hadi biz baştan hata yaptık peki diğer insanlar neden bu okmeydanını tercih etmiyor bilen varsa görüşünü yazsın lütfen....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12