Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    malkocoglu22 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2011
    Saat
    16:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    burdakılerde bılgı yok zatenc herkes kafasına gore sıkıyo

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sagopa66 Mesajı Gör
    Bence burdaki kimse sağlıklı birsey söyleyemez her kurumda Tahakkuk vardır. Git oraya sor.. Buraya yazman birşey ifade etmez..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: malkocoglu22 Mesajı Gör

varya bazen insanı çileden çıkartıyorsunuz. Insanın yardım etme hevesini kırıyorsunuz. Madem burdakilerin bişey bildiğine inan mıyosun ne diye başlık açıp soruyosun ? Acaba bişey bilmeyen burdakiler mi yoksa bu başlığı açanmı ?
    bi haltı bilmesek yazmayız heralde sana insan gibi tarif ettik işlemin nasıl olduğunu. Malkoçoğlu sen çalıştığın kurumu söyle ben ordakilere telefon açar anlatırım o kıstal yevmiyenin nasıl hesaplandığını şimdi sana anlatsam senin kafan basmaz.

ağustos 15'te işe başladım eylül 15'te maaş aldım diyosun ne kadar maaş aldın peki ?

not : Kendini bilmiş sananlar için ; kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum muhasebe işlerinin nasıl işlediğini de çok iyi biliyorum . . Birine yada birilerine ithafta bulunurken iyice bi düşünün

Üye
    demir1 Avatarı

Gerçek Adı
    DEMİR
    Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

memurlar peşin alır yai 15 ocakta alınacak maaş 15 ocak ile 14 şubat arası olan günler içindir.

diyelimki biriniz 20 sin de göreve başladınız alacağınız maaş 20 si ile diğer ayın 14 düne kadar hesaplanır 24 günlük kıst maaş alırsınız ve size ödenir. ayın 15 geldiğinde ise tam maaş alısınız.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: malkocoglu22 Mesajı Gör
    İnsanları suçlamadan önce lütfen yazdıklarını biraz araştırın.Bilgilerini ölçün ve daha sonra karar verin.Bu sitede Meseleklerini bildiğimiz Avukatlar,Mühendisler,Muhasebeciler,Psikologlar,ka muda çalışıpta maaş ve ödemelerle ilgili konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarımız var.Bu konuda nice insana yol göstermişlerdir.Bundan dolayı kelimeleri titizlikle seçelim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12