Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Arramis Avatarı

Gerçek Adı
    H.Cengiz ATAM
    Son Giriş
    02.04-2010
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağ ayağım şeker hastalığı yüzünden diz altından kesildi. Halen bir şirkette çalışan bir emekliyim. sakat statüsünden yararlanabilir miyim? ayrıca bu durumum haklarımı alarak işten ayrılmam mümkün mü?

Şimdiden teşekkürler

Üye
    engelli hüso Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    19.10-2009
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm gecmıs olsun sen %40 rapor alırsın sımdıye kadar sıgorlı calıstıysan 3600 ısgununden emeklı olrsun vergı ındırım raporu alman sart malıyeden vergı ındırım formu alıp baglı oldugun d.h sıne basvurucaksın ayagın kesılmeden once saglamken sıgortalıysan 1800 ısgunude yeterlı malulen emeklı olmak ıcın sen 3600 ıs gunu yapmaya bak ayagının durumuna gore raporun eger %60 verılırse vergı ındırımın ılk sıgorta baslangıcına gore raporun gelınce dılekcenı verırsın emeklı olmak ıcın ugras kardesım tamammı aramak ıstersen yardımcı olurum ceb telı vereyım sana 05558471550 ok adım hüseyin

Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun sana kendi durumumu yazıyorum senin durumuna belki yardımcı olur şeker hastalıgı başlangıcı açlık kan şekeri 115-120 olarak kabul ediliyor benim nolmal hayatımda 150 trigleserit kandaki yagen üstseviye 150 olması gerekirken bende 650 civarında şikayetlerim gözden zaten rahatsızım ve gözde agrı yapıyor sık.sık idrara gidiyorum idrar yolarındanrahatsılıgım oluyor halsizlik devar sık sık enfeksiyon sorunu yaşıyorum dahiliye doktoru 100/20 rapor alırsın dedi cetveldede şunlar yazıyor ben senin 100/40 alacagını tahmin ediyorum

gpankresınfonsiyon bozuklukları
    diyebetes millutus
    a--diyebet ve antiditidlerle kontrol altına alınabilenkoplikasyon diyetebes millutus 100/20
    b-koplikasyon yapmamış olan çlık şekeri200mg nin altında tutulabilen ketoz vehipoglesemi göstermeyen tıp 1 diyebetes milutus 100/30
    c-açlık kan şekerisürekliolarak200 mg nin altında tutulamayan koplikasyon yapmışketoz gösteren tıp 1 diyebetes millutus 100/40
    bence senin durumun 100/40 işallah olur herkese geçmiş olsun saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Sorunuzu tam anlamadım ama... Zaten emeklisiniz. Sakat statüsünde çalışmanın size bir avantajı olmaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Ben de anlamadım...
    İşten çıkmaya gelince,haklarım dediğin neler ki, ancak ceketini alıp çıkar gidersin o kadar.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İş kazası mı geçirdiniz?İş kazası geçirmişseniz ve %10 işgücü kaybına uğramışsanız size bağlanan aylık emeklilik aylığı değil,iş göremezlik geliri aylığıdır.Size bağlanan aylık işgöremezlik aylığı olduğu için hem vergi indiriminden faydalanabilir(vergi dairesi tarafından raporonuzun %40 onanması şartıyla)hemde kıdem tazminatınızı alabilirsiniz.