Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ufuk alp biliyorum ama bizim şirket kesiyor yani baha nesi ne biliyormusunuz aynı gün içerisinde hastaneya gidip geri işe gelmedigimiz için miş bence çok saçma işveren yani binevi yıldırma politikası bide türkiyenin en ünlü gıda firması ülker hero babeyy ya anla

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşım vizite kağıdının işkurla alakası yok bağlı bulundugunuz kurumun ilk amiri personel işlerinden yada muhasebe bölümünden temin edip size verir .

Hastahanede doktor işbaşı kağıdına mutlaka saat yazar atıyorum 17:00 de mesai bitiyor doktor oraya 16 yazdı işe gitmezsin ama 13 yazdıysa gitmen gereklidir.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

edip bey arkadaşım ilk defa bir işe girdi ve bu konuları bilmiyor bende genelde primleri istege baglı dışardan yatırdım iş hayatım fazla olmadı yanlış bilgi vermek istemiyorum sadece vergi indirimi için bir işe girdim ve emeklilik dilekcemi verdim arkadaşım ben hastalandıgım zaman docdora gidersem 10 vs 20 gün izin alırsam işyeri sözleşmemi fest edermi yada işden çıkarmı yada mesai uzatma pis işlerde çalışdırmı diye düşünceleri var umarım anlatabilelmişimdir saygılar

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor alınır da sözleşmesi fesh edilirmi diye bişey asla olamaz özel sektörde yapabilirler ama onunda mahkeme yolu acıktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12