Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetkaptan Avatarı

Son Giriş
    14.03-2010
    Saat
    19:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar vakıfbank çalışanı olan var mı aramızda
    bu yapılan yeni zam maaşlara ne zaman yansır bunların haricinde bilgisi olan var mı?

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşım. Vakıfbank emeklisiyim. Emeklilere yapılan zam oranının %1,83 olduğuna dair telefona mesaj geldi. Özel sandık da %5 oranında zam yapacakmış. Özel sandığın zammının 1.8.2009 itibariyle hesaplara aktarılacağı belirtiliyordu mesajda ancak asıl emekli maaşı zammının ne zaman hesaplara geçileceği belirtilmiyordu. Ama muhtemelen onu da ağustos ayında öderler gibime geliyor.
    Neticede yapılan zam toplasan 30 veya 40 TL bir şey ya tutar ya tutmaz. Bu kadarcık para da ha bugün hesaba geçmiş ha on gün sonra ne fark eder ki? Öncelikle benzine akabinde de diğer can alıcı noktalara yapılan zam atışlarından sonra verdikleri sadaka için yoksa sen teşekkür mü ediyorsun? Seni bilmem ama ben teşekkür etmiyorum, rahmet yolluyorum günün her dakikası.