Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 99 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşkurdaki yetkililerle konuştum uyğulama 1 eyül demişlerdi çünkü kayıtlar tek tek incelenip 2008 kpss ile yerleşenler tesbit edilip başvuruları engellenecekmiş ama bna kalırsa ancak eylül 15 şine kadar anca yetiştirirler işkurda nede olsa 5 milyon kayırt var

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eyvallah savaş.

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar boşuna demiyorum burası tr diye eger gerçekten adalet olsa yasalar uygulansa kimse ne suç işler nede işsiz kalır ego ozürlü alıyor ve çok saçma ama E sınıfı iştiyor hangi ozürlünün ALLAH aşkına E sınıfı ehliyeti var onun için bu devirde adamın ve dayın olaçak işe girebilmen için gerçekten birşeylerin degişmesi içinde hep bunu savundum onçe işçi bulma kurumundan başlıyacalsın sonrada iş verene yoksa sadece bu bizler yazarız bizler cevaplarız ARTIK ALLAH aşkına birşeyler yapak bu nereye kadar boyle gideçek boyle

Üye
    sagopa66 Avatarı

Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    06:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla Ben konusmustum Şahin İle Aslında İyi Biri ama Ben genede Başvurularımı yapacağım demişti. İnşallah bir daha böyle yapmaz =( Zaten orman genel müdürlüğüne yerleşti ordan daha iyi bir kurum mu bulacak sanki =))

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aşırcan bu şahinle bir konuş yoksa ben bunun bütün kimlik bilgileriyle deşifre edeceğim gerekli bitün yerlerede bildireceğim,bu insan iyi biri diyorsun da bana göre karektersiz birisi yazık bu kadar işsiz engelli arkadaşın hakkını yiyor.

Üye
    Mürekkep Avatarı

Son Giriş
    14.08-2010
    Saat
    10:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende Orman Bölge Müdürlüğü mülakatına katıldım ama olmadı kısmet değilmiş, fakat 12 lisans mezunu alınacaktı ve bu kişilerden 5 tanesi mülakata gelmedi.Lise mezunlarındada gelmeyenler vardı gerisini siz düşünün artık.

Üye
    sagopa66 Avatarı

Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla Şu yasa yürürlülüğe girsin zaten kimse başka illere başvuru yapamayacak.. bende mülakatta elendim bizde herkes gelmisti ama =(

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAVAŞ bence sen insanların başvurdukları yerlerle ilgilenip ,onlara engel olmaya çalışıtgın kadar KPSS ye çalışsaydın. bu zaman kadar bir yerlere yerleşirdin.

kardeşim insanlar yüksek çalışıyor yüksek puan çekiyor. istedikleri yerlere başvuruyor. sende çalış sende başvur.

insanlar devlette işe başlayınca herşey bitti sanıyor. işin aslı öyle degil.

1 ) insanlar zaten engelli. engel derecesi o kadar kötü durumda olan var ki. mecburen ailesine yakın yerde çalışmak istiyorlar. çünkü ihtiyaçlarını kendileri göremiyor. ÖRNEK: engelli arkdaşımız tekerlekli sandalye ye mecbur ama erzurumda .işe başlamış. erzurumun karında ,donunda soguk havasında. bu arkadaşımız nasıl yaşasın ..yemegini nasıl yapsın evini nasıl temizlesin elbette ki. kendi memlketine gitmenin yollarını arıycak. bencede haklı.

2) işin birde ekonomik boyutu var. devletin ortalama aylıgı.1100 civarı kardeşim işe girmiş engelli arkadaşımız. bu parayla ev kirası mı versin? elektirik parası mı versin? ısınma giderleri ,su ve tüm diyer masrafları topladıgın zaman . zaten engelli çalışanarkadaşımıza birşey kalmıyor.

şimdi bu arkadaşımız AİLESİNİN aynına gitmenin yollarını arıyorsa bunda bir gariplik yok ki? bence hakkını arasın?.

EN SON OLARAK. VATANDAŞLIK NUMARALARIYLA.İNTERNETTEN EDİNDİGİN BİR KAÇ BİLGİYLE.İNSANLARI DEŞİFRE EDECEGİM DİYEREK ŞANTAJ YAPMA.
    İNSANLARIN ÖZEL VE ŞAHSİ BİLGİLERİNİ. KARIŞTIRMA.

EGER BİRİSİ BU KONUYU MAHKEMEYE TAŞIRSA BAŞIN ÇOK AGRIR. BİRDE MAHKEMELERDE SÜRÜNÜRSÜN.

SENİ ANLIYORUM. VE TAKDİRDE EDİYORUM ASLINDA. EGER BİR USULSÜZLÜK FARK ETTİYSEN VE İSPATIN VARSA. BERABER MÜCADELE EDELİM. KONUYU YARGIYA TAŞIYALIM. SUÇLU VARSA CEZASINI ÇEKSİN.

AMA TÜM BUNLARI YAPRKENDE.ZATEN ENGELLİ OLAN ARKADAŞLARIMIZIN ÖNÜNE BİR ENGELDE SEN KOYMA....

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neoplis şunu bil benim kpss puanım yüksek ama bu karektersiz kişiler yüzünden puanlar 85 altına inmiyor neden mi ,adam saten memur 2000 maaş alıyor yerleşmiş ama gitmeyeceği halde başvuru yapıyor bunlar mülakata gitmiyor.ben kimseye santaj yapmıyorum dediğimi yapıyorum bunları saten çalışma bakanlığına sık sık emaille gönderdim sonra bir yönetmelik geldi onun uygulanışına bakacağız.demişsinki adam memleketinden uzak tekerlekli sandalye kullanıyor demişsin yemin ediyorum böyle kişilere elimden gelen yardımı ederim yanlız iş bildiğin gibi değil adam başvuru yapap gitmiyorsa bunun açıklamasını nasıl yapacaksın ,bunların arkasına sığınma,diyorsunki adam 1100 alıyor para yetmiyor ,sana soruyorum iyi işsiz arkadaşlarımız bunuda alamıyor ne kadar aç gözlüsünüz gözünüzü toprak doyursun.özel sektörde arkadaşlar bin türlü güçlük içinde askeri ücretle çalışıyor aldıkları para ay ortasını getiremiyor sende bulmuşsun bunuyorsun biraz kendi menfaatınızı düşünene kadar bütünü alıp düşünün.birde hodri meydan beni mahkemeye verecek adama bütün bilgilerimi özel vereceğim yüreği yeten varsa versin yanlız kendide mbana bütün bilgilerini verecek.eski mesajlara baktım bu olaya birtek sen muhalifsin demekki yaran var kocunuyorsun bu kadar ahkam kesene kadar gerçek ismini verde senin kim olduğunu herkes ögrensin tahminim doğruysa bu alımlara başvuru yapıp gitmeyen insanların önünü kesenlerin başında sen geliyorsun

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Savaş...

çok boş konuşuyorsun. Boş tenekeden çok ses çıkar misali.

Hangi engelli memur 2000 ytl maaş alıyor. Bilmeden saçma sapan konuşup burda ki insanları galeyana getirme.

Sen ömründe hiç gurbette çalışmadıgın için bilmezsin. Gurbette alacagın 1100 milyondan , memlketinde alacagın 600 ytl daha iyidir. Burda sadece bir fark var. Devlet dairesi diye katlanıyor insanlar...

Puanlar 85 altına düşmüyor. Diyorsun. Bu konuda da boş konuşuyorsun.madem puanlar 85 altına inmiyor. Sende o zaman yılda 3 defa yapılan engelli memur sınava çalış. öyle memur ol. Hem orda puan derdi yok en başarılı olan kazanır.

Birde öyle hodri meydan bilgilerimi özelden verecegim gibi felan yazmışsın. Kim ne yapsın bilgilerini. Alala

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boş konuşan sensin boş konuşmassan daha üstelemezsin deminden demişsinya beni mahkemeye verirlermiş,ben onun için dedim bilgilerimi veriyim rahatça beni mahkemeye versin bunu söyleyen sendin.hanği adam 2000 alyor demişsin ben sana istersen bir liste göndereyim.saten ilk sayfayı izlersen ordanda alabilirsin istersen sana özelden tc leri ile gönderiyim.ama bunuda istemen çünkü bunları sende biliyorsun yanlız bunların gündeme gelmesiyle rahatsız oluyorsun ,hem bütün özürlülerin en büyük sorunu istihdam iken insanlar iş bulamazken sen tutmuş memleketinde askeri ücretede razı diyorsun madem razı ise özele girsin gününü görsün.biraz olsun işsiz arkadaşları düşünüyorsan bunları savunmaktan vazgeç yazık bu kadar insanın ekmeği ile ooynuyorsunsenin gibileri ben biliyorum sen memleketinde işinde olsa rahat durman gıcıklığına bütün alımlara başvurursun ,burda insanlara bir katkın olacaksa yaz yoksa kendi menfaatın için burdaysan sana tavsiyem bunlardan vazgeç

Üye
    sagopa66 Avatarı

Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neopolis asıl sen Boş konuşuyorsun !! madem Özürlü arkadaş başka bir yerde Yapamaz. Beklesin o zaman kendi oturduğu yerde açılan alımları. ne diye her alıma başvuruyor. Benim puanımda yüksek ama her açılan ilanlarda Aynı adamların İsmi var bu mu Hakikat?? Boş boş Konuşup Laf ebeliği yapma !!

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sagopa...

NEYMİŞ HERKES KENDİ MEMLEKETİNDE İŞE GİRSİNMİŞ.KARDEŞİM SANANE ADAM DERS ÇALIŞIR İSTEDİGİ YERE GİDER.

NEYMİŞ PUANLAR DÜŞMÜYORMUŞ. BIRAKIN BU ACITASYONLARI. MADEM ÖYLE SİZDE YILDA 3 DEFA YAPILAN MEMURLUK SINAVLARINA GİRİN.

BURDA BU KADAR ZAMAN KAYBEDECEGİNİZE. AÇIN BİRAZ KPSS ÇALIŞIN...

BEN ÖZELDE 550 MİLYON ALIYORUM. SINAVLARA DA GİRİYORUM AMA KAZANAMIYORUM NE YAPAYIM. KAZANANLAR DEMEKKİ DAHA FAZLA DERS ÇALIŞIYOR. SİZDE LAF ÜRETMEYİN DERS ÇALIŞIN DERS. SİZDE KAZANIN

Üye
    sagopa66 Avatarı

Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bİz dersimizi Çalıstık Elimizden geleni yaptık..Daha da yapacağız ama sen onları savunuyorsun saçma sapan sebeplerden dolayı. yok yakacak derdi. yok kalacak derdi. kardesim gitmesin yazmasın ne yakacak derdi kalır nede kalacak derdi. Beklesin kendi oturduğu yerde açılacak İlanları beklesin. yok ben gidiyimde nasıl olsa başka ilanada basvururum diye düsünüyolar işte. ne zaman nihai listeye baksam aynı adamlar.ben bunda ART niyet ararım !!!

Üye
    Mürekkep Avatarı

Son Giriş
    14.08-2010
    Saat
    10:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aynen Öyle beklesin oturduğu yerdeki ilanlara başvuruda bulunsun..bu kanun çıktığı zaman sistemmi izin vermiyecek başvuruya yoksa kişi sonradan mı tespit edilecek eğer kişi sonradan tespit edilecek ise o iş yaş..

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon