Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rotinda Avatarı

Gerçek Adı
    gülcan
    Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben de %50 özürluyum. 1 yıldır maas alıyorum ve hıc babamdan haclık almadım. kendı özel ıhtıyaçlarımı karsılıyorum. tabıkı saglık harcamalarımı babacım yapıyor. ama merak ettıgım ben kuran kursu ogretıcılıgı yapmak ıstıyorum. dıyanet bana ıs verır mı. kendım calısmak ıstıyorum saglıgım el verdıgınce.....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Olabilir tabii. Bilgisi olan arkadaşlar..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Diyanet İşleri Başkanlığı Engelli istihdamı konusunda en fazla eleştirilen kurumlardan bir tanesidir.En son 2006 yılında 40 adet müezzin-kayyım kadrosunda engelli istihdam etmiştir.

Diyanet İşleri Başkanlığında Kuran Kursu Öğreticisi olarak görev alabilmek için :

1-Kuran Kursu Öğreticisi Yeterlilik belgesi almanız gerekir.Bu belge belirli aralıklarla açılan "Yeterlilik Sınavlarında" başarılı olanlara verilir.(Sınav sözlü mülakat şeklindedir )Bu sınava girebilmek için ,İmam Hatip Lisesi mezunu,Önlisan İlahiyat mezunu yada İlahiyat mezunu olanlar girebilir.

2-Diyanet İşleri Başkanlığının ,Kuran Kursu Öğreticiliği kadrosunda istihdam edilmek üzere engelli sınavı açması ve bu sınavda başarılı olmanız halinde bu göreve başlayabilirsiniz.

Diyanetin böyle bir istihdamı düşündüğüne ihtimal dahi vermiyorum.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Diyanet geçici olarak işe almakta.Hangi ilde kalıyorsanız İl Müftülüğüne başvurun.

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Sevgili Raman,
    Diyanet İşleri Başkanlığı yaz dönemlerinde geçici olarak Kuran Kursu Öğreticisi almakta ancak bunların ücreti çok çok düşüktür.Ve bu Müftülerin insiyatifindedir.Tanıdığım hiçbir Müftü de kolay kolay engelli istihdam etmez.

Birde 4/B Alımları var,bununda normalden pek farkı yok

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ücret ayrı konu.Denemekte fayda var.

Üye
    rotinda Avatarı

Gerçek Adı
    gülcan
    Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ben gülcan. güzel açıklamalar. sağolun. ben i.h.l. mezunuyum su an kuran kursuna gıdıyorum yarın bilgi yarışmam var ve yeterlılık sınavına calısıyorum. ben bır bayanım ve sanırım gorevımı oturdugum yerden yapabılıcem. en azından cemaatle namaz kıldırmak gıbı bır gorevım olmayacak. ınsaallah bır an once basarabılırım.... dua edın yarın benım ıcın coook onemlı.