Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 50 mesajın 46-50 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilmacvolkan Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    Rize - Çayeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bide aslında bu yazacağım iyi bir durum değil ama, biz engelli kadrosuna devletin ihtiyacı yok ve istihdama yönelik hayır amaçlı BAKILIYOR. şimdi biz engelli olarak bu duruma karşı çıkıyoruz haklı olarak. ben ilk gün dedim amirime, müdürüm ben sana desemki ben işe hiç gelmeyeceğim, sırf atm memuru olacağım, siz bana hayır demezsiniz. Demeye hakkı var tabii ama demez. Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Hani hep biz, bizimle empati yapılmalı diyoruz ama, esas bizimde empati yapmamız lazım. Karşınızdaki adam engelli. Doğru yürüyemiyor, konuşamıyor, hareketleri sınırlı bu adamı yormamak ve kırmamak lazım.

Bakın bu bakış açısının doğruluğu veya yanlışlığı tartışılır. Ama bu da varolan bi bakış açısı. Ben dedimki bakın ben buyum. Şunu şunu yapabiliyorum ve eğer devlet bana bu parayı veriyorsa her ay ben bunu haketmem lazım veya hak ettiğimi hissettirmeniz lazım.

Bu teklifi sununca amir ister istemez etkilendi. En azından boş biri olmadığımı anladı. Bununla beraber gene yoğun bi iş temposu vermiyor, mesai saatim yok en başında. Ama nedir karınca kararınca birşeyler yaptırıyorlar. İşin özü hem ben mutlu oluyorum, hem de çok az iş vererek amirlerde rahat ediyor.

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@davetsiz ilçe memdeyim ?

Üye
    delizora Avatarı

Gerçek Adı
    erdem kurt
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    17:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Slm ben ayvalık halk eğitim mudurlugunde goreve başladım 4hizmetliyiz kıyafet zorunluluğu yok genel temizlik yapıyoruz amirler gayet iyi bir zorlukla karsilasmadim henuz

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    ugurafiye Avatarı

Son Giriş
    04.02-2017
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zamanın Ötesinde benim görev yaptığım lise ikili eğitim vermiyor,sabah 8 öğleden sonra 15:30

Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaslar bende bu gun halk egitimde ise basladim mudurlerimiz cok iyi banada temizlik verdiler ilk gun biraz terletti beni cok degil aslinda toplasan iki saatlik is yalniz siniflar dortbucuk gibi dagildigi icin benim isim altida bitti normalde sekizbucuk bes mesai ilerki gunlerde bunu ayarlamaya calisicam aksam supurcem sabah silicem ve beste isi birakicam ilk gun olunca saatin farkina varamadim memnunmuyum derseniz allaha sukur memnunum ama bu yasta ise baslayipta temizlik yapmak biraz zoruma gidiyor bi hizmetli daha var kurumda o kayit islemlerinde benide oraya vermelerini istedim fakat kabul etmediler bende itiraz etmedim.durum bu arkadaslar sansa kalmis yapilcak isler demekki her kurum farkli ise baslayinca hepiniz gorceksiniz ne desek bos su an .

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234