Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxyyy Avatarı

Son Giriş
    30.06-2009
    Saat
    11:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar, toplumumuzda şizofreninin bilinmemesi hastaların saldırgan ve tehlikeli oldugu düşüncesi malesef vardır,bu nedenden dolayıda hastalarımz çalışabilecek durumda olsalar dahi hiçbir şekilde iş verilmemektedir. kimi hastayı tedavi sürecinde strese sokabileceği gerekçesiyle doktorlar zaten çalışmalarını istemezler , ancak bir kaç saatlik, hastayı strese sokmayacak hastanında faydalı olarak yapabieceği işler olabilir, bunun için hastalara karşı daha duyarlı olunmasını istiyoruz ve adanada şizofreni hastalarına iş verecek işverenlerin de duyarlı olmasını istiyoruz..

Üye
    passenger Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET ÜNSAL
    Son Giriş
    12.12-2012
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    paranoit şizofreni tedavisi gördügümü ögrenir ögrenmez beni işten cıkardılar kanunlarda bu konuda onlardan yana ben tevehcüh gösterip şizofreni hastalarını çalıştırıcak bir yerdüsünemiyorum insanların bakışları korku ifadeleri halen gözümün önünde potansiyel suçlu muamelesi yapıyorlar malesef hastalıgını saklıyarak yasamak zorunda kalıyorsun ben 2 yıl saklıyabildim ama kimse iş vermez bizlere