Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    birasır Avatarı

Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ee konuşmazsam ne yapicaksin burda benim açtığiım konuya yorum yazmak zorunda değilsin kaldi ki yorum yapmaktan çok insanlarla tartışmaya gelmişsin burası senin stres atma yerin değil anladın mı?

Üye
    ömererdem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@birasır ben herkezin konularına cevap yazarım olum işinize şükretmeyi bilmiyorsunuz burda boş konular açıyosunuz madem ki amirin sana ağır iş veriyor her şeyin bir kuralı vardır ben bu sitede kımseye boş konuşma yapmam

Üye
    birasır Avatarı

Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Olum filan noluyo boş bir konu açtıysam niye açtığım o boş konuya yorum yapıyosun yazdıklarinla bile çelişkili konuştuğun belli

Üye
    dünyalı Avatarı

Gerçek Adı
    efe
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    6

ya hem amir hem memur hem o memurun iş arkadaşı açısından düşünüyorum kısa süre önce mem den okula kendi isteğimle görevlendirme geldim bu okul memur için tatil yeri benden önce okula ankara dan atanan arkadaş ben hizmetli işi yapamam deyince santrale vermişler ama çok telefon geliyo lafa tutuyorlar öğle arasını kaçırıyorum deyip onuda yapmamış dilekçeler falan müdürün başı baya ağrımış bu yüzden bana teklif ettiler dediğim gibi kolay bir yer tanıdığım idareciler olduğu için kabul ettim ama adam tam arıza deftere kaydeder misin dediğimde surat yapıyor(bir şey dese dalarım ) bütün gün bilgisayarda belgesel TV yazı yazar mısın dediğimde (hala kibarlık) bir yolunu bulup arazi oluyor bu adama bir şey olmuyorsa sana hiç bir şey yapamazlar ama birde o parayı hak etmek var demem o ki paranı hak ettiğine inanıyorsan istediğin kıllığı yapabilirsin Unutma ki o gün alttaki yaprak üsttekinden hesap soracak

Üye
    apachens Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

@ömererdem kardeşim sen de inşallah memur olursun. ancak memur olan arkadaşları da şükret diyerek hafife alma lütfen. memur da olsa insanlar yan gelip yatmıyor sonuçta. Arkadaş da atandıysa elbette çalışıyordur. Bunun yorumunu yapmak bize düşmez. Engelliler zaten dezavantajlı gruptur. Belli zorlukları var hayatlarının. Bir de amir stresi ile uğraşmaması lazım.

Konuyu açan arkadaş için de: Mobbing masası diye bir uygulama başlatılmıştı diye hatırlıyorum. İnternette araştırırsan nerelere başvuru yapabileceğini görebilirsin. Ayrıca dayanılmaz boyutta baskı yapılıyorsa dava da açabilirsin. maddi manevi. ezdirme kendini.

Üye
    ikaruss07 Avatarı

Gerçek Adı
    celal
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    40

@fringe

valla kardeş sakın deneme memuriyetin biter varsa size karşı yaptırımı çeşitli kanuni haklarınız var engelli falan dinlemezler atarlar

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ömererdem Mesajı Gör
    @birasır adam akıllı konuş patlıcaksan özelde patlıyalım bılader
    Sen nerenin kabadayısısın ?.

Adamla muhattab olmasana kardeşim , adam burda derdine çare arıyor sen şükret diyorsun ezsinler seni diyorsun .

Senin gibi iş olsun ezsinler beni kafasıyla gidersen o amirlerde sizi bi güzel ezer

Sen şimdi işi,ne bak arkadaşta sorusuna cevap versin . Bişey patlatmak istiyorsa balon dene .

@birasır ben herkezin konularına cevap yazarım olum işinize şükretmeyi bilmiyorsunuz burda boş konular açıyosunuz madem ki amirin sana ağır iş veriyor her şeyin bir kuralı vardır ben bu sitede kımseye boş konuşma yapmam

Şu konuşmalarına bir bak , seni böyle devlet dairesinde 1 saat saklamazlar . Sen sınava falan girme adamın konusundada git strese sokma kimseyi .
    @birasır ; kardeşim sende cevap verme bu tür insanlar böyle yazar giderler cevap vermessen daha çok zoruna gider .

Senden ricam cevap verme takılsın kafasına göre . Forumlarda bu en güzel taktiktir kışkırtıcı mesaj yazanları görmezden geleceksin onun yazısına değil bir altakine cevap vereceksin .

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

@ömererdem
    yazılanların hepsini okudum sen haklısın şikayetini yazan arkadaşda açıklıyıcı bilgi vermemiş sanırım bir okulda hizmetli olarak atandı engeli nedir amiri ne işler vwermektedir. fiziksel bir engeli varsa ve tehlikeli olarak cam silme gibi işi veriyorsa olabilir ama psikiyatrik engeli varsa tuvalet temizlemek istemiyorsa bu amirin veremeyeceği iş değildir zaten okullarda her sınıf genelde sınıfını temizletiyor temizlikçi tutyor okulun görevlisinede koridorların ve tuvaletlerin temizliği kalıyor özelde işe girdiğinde ben yapamam edemem gibi işler olmuoyr adamlar zaten baştan söylüyor devlet memuru oluncada eğer haklı sebebin varsa yaptırağı iş senin hayatını tehlikeye sokuyıor ise ancak itiraz edebilirsin amirini dövmek küfür etmek gibi şeyleri sormuş sanırım engeli psikiyatrik ya çalışmak için gayret göstercek yada bu diyardan gidecek

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

ben olsam önce amirimle oturup ciddi bir şeiklde bu konuyu konuşurum.Sonra hala aynı hareketler devam ediyorsa müdürümle konuşurum.Önce uslübünü bozmadan sana yakışan bir şekilde medeni insan gibi konuşmayı dene amirinle.Yoksa haklı iken haksız duruma düşersiniz.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

adam hakkını aramak için şu platform da bi soru sormuş ne saçma evaplar yazılmış sayıon arkadaşlar kullanıcıların sordugu sorular hakkında bir fikriniz yoksa yorum yapmanıza gerek yok illede yorum yapicam diye bişeyler saçmalamanıza gerek yok

Üye
    birasır Avatarı

Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha detaylı anlatayım.ben omurilikten ameliyatliyim vida var.ayrica skalyozda var.kontroller gidiyorum her sene raporumda ağir ve tehlikeki işler,her iki elin birlikte kullanilfiği işler,uzun süreayakta kalmayi gerektiren işlerde çaliştirilamaz diyor ama ilk işe başladiğimda bana temizlik işleri verildi raporumu söyleme rağmen benim söylediklerimciddiye alinmadi günün sonunda sirtim ağrimaya ayak uzun süre kaldiğim için halsiz düştüm.daha sonra yanlarina çağirip ne olduğunu sordular bende izah ettim.sana masa başi iş veririz dediler fakat yaz dönemi olmasi sebebiyle çay ve yemek yaptirdilar.ağrilarim olmasina rağmen aday olduğum için ve haklarimida bilmediğim için katlandim.bu süre zarfinda özel işlerindede beni kullanmaya çalisti ve en son özel işini yapmadiğim için yapamayacağim bütün işleri vermiş.şu anda psikolojik tedaviye başladim çok yiprandimbunu yaşayan bilir.dilekçemi verdim fakat yolumuzdan döndürmeye çalişan taraf tutuklarini belli ettiler.daha nereye başvurmam gerek yaptiklari yanina kar kalsin istemiyorum.ben yeterince yıprandım.

Üye
    Faruk33 Avatarı

Gerçek Adı
    Faruk Özer
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3

Allah yardım etsin ben de meb'de hizmetli memurum..Gerçekten çok zor hizmetli kadrosu bizim için.Bu yıl tekrar sınava girdim bu kadrodan kurtulmak için..

Üye
    birasır Avatarı

Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yüksek puan almama rağmen açılan kadroların hizmetli olmadı sebebiyle tercih ettim.fakat sürekli insanlara ben engelliyim bu işleri yapamam demekten yoruluyor insan benim size tavsiyem hizmetli yazacaksaniz okul tercih etmeyin derim.

Amin Allah kimsenin eline bırakmasın...

Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    16

v@birasır allaha sukret kı işim var dıye iki günde aglama senden daha kötüleri düsün her işin bir yorganı vardır ona göre tabi anlarsan @tsunami_ gelelilim sana amando kardeş 1. her kelımenın uslubunu ıyı bılırız ben çalışalı 15 sene oldu kardes kendı işyerım var kımseyı kıskanmayız allaha çok şukur
    2. sen nöbetini tut kardes bızde bayramlarda çok nöbet tuttuk kardes
    bir daha bana kelime yazarken bir düşün ................
    la senin aklını alırdım ama dua et bu aralar özel hayatımda başka dertlerle uğraşıyorum ama şu sıkıntılar geçsin hele bide seni işyerinde ziyarete geleceğim merak etme.

Üye
    zeryan21 Avatarı

Gerçek Adı
    çağdaş
    Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    git hastaneye rapor al 15 gün maaşından en fazla 20tl kesilir onlar sana yapamayacagın iş veriyorsa sende kurnazlık yap zaten sağlık sorunun olduğu için rapor alman kolay ortapedi polikiliniğinden randevu al rapor al

ben o amiri yakasam öperdim hemde öyle öperdim ki bi daha kimsenin onu epmesin diye kedi kesilirdi

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon