Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SAVAŞ06 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    12 yıldır infaz koruma memuru olarak görev yapmaktayım, göreve başladıktan sonra geçirdiğim bir rahatsızlık sonucu her iki kulağımda da ileri derecede işitme kaybı meydana geldi. D.g.m. 657 de işe girişteki şartların daha sonradan kaybedilmesi memuriyetten çıkarılmayı gerektirir diye bir madde var. Bu koşullarda benim iş hakkım sona erdirilebilirmi yoksa ben kurumun engelli kadrosuna geçebilirmiyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

@SAVAŞ06

Görevinizi yapmaya mani bir durum olmadığı sürece işinize son verilmez. Olsa olsa başka bir göreve atanırsınız o kadar.

Üye
    SAVAŞ06 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent bey başka bir göreve derken kurum içinde başka bir görevmi yoksa başka bir kurumamı. kurum içi olursa i.k.m. den normal engelli memur pozisyonundamı olur bu görev sonuçta işitme kayıplarından dolayı verilen en yüksek engelli raporu %52 DİYE BİLİYORUM O NEDENLE GÖREV SONLANDIRMA OLMAZ HERALDE %60 IN ALTINDA OLDUĞU İÇİN