Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tsalci Avatarı

Gerçek Adı
    TUĞRUL
    Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba silahlı özel güvenlik görevlisi olarak özel bir bankada çalışıyorum. Sol kulağımda çınlama ile birlikte ani işitme kaybı oldu değerleri sonuçları ekte paylaştım. Ne yapacağımı bilmiyorum. İşten atılırmıyım. Şimdi elimdeki raporları bankaya versem benden sağlık raporu isteyecek raporu alamaz isem de iş aktivimi fesih ederler. Aceba erken emeklilik veya malulen emekli olma şansım varmı..
    Ssk girişim 07.17.1996 - bankaya başlama tarihim 16.04.2001 bu iki tarih arasında 40 gün ssk yatmış görünüyor.. 16.04.2001 bankaya başlamam 16.04.2016 tarihi ile buğün 15 yıl doldu 15 yıl tam olarak emekli sandığında yattı.
    Aceba nasıl bir yol izlemeliyim
    Teşekkür ederim

[IMG]YkDj1j - Silahlı Özel güvenlik görevlisiyim. Bir kulağımda işitme kaybı oluştu..?[/IMG]

[IMG]8ZM9Gk - Silahlı Özel güvenlik görevlisiyim. Bir kulağımda işitme kaybı oluştu..?[/IMG]
    [IMG]D2P8Ll - Silahlı Özel güvenlik görevlisiyim. Bir kulağımda işitme kaybı oluştu..?[/IMG]

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@tsalci

TUĞRUL namı diğer tsalci kardeş size %40 vermezler. işitme engelli kategorisinde değilsiniz. işini kaybedermişsin kaybetmezmişsin bilemem. Özel güvenlik kuralları bilmiyorum ama size %40 vermezler. Her halükarda denemek lazım.

Bu arada diyeceğim şu: işitme kaybı çalışma ile alakalı ise: meslek hastalıklar hastanesinden ayrıca rapor alırsanız SGK size işgücü kaybı maaşı da bağlar. iki maş birden alabilirsiniz.

Üye
    tsalci Avatarı

Gerçek Adı
    TUĞRUL
    Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler ederim saolasınız..