Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xkatip74 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT KAVUKLU
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    BARTIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ADLİYELERDE ZABIT KATİBİ OLARAK GÖREV YAPAN ENGELLİ ARKADAŞLARA NÖBET YAZILIYOR MU? BİLGİSİ OLAN VAR İSE YAZSIN LÜTFEN BEN BUNUN İÇİN BİMER'E SORDUM HAKKIMDA SORUŞTURMA AÇTILAR

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Soru sordugun icinmi sorusturma actilar. Adalet bakanligina gecicegimiz bu donemde su serptiniz icimize.

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    5

Engelli personele isteği dışında gece nöbeti yazılmaz diye biliyorum

Üye
    xkatip74 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT KAVUKLU
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    BARTIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla aynen öyle kardeşim engelli raporumu maliyeye vergi indiriminden yararlanmak için sundum ve maliye bakanlığından raporum döndükten sonra 657 sayılı devlet memurları kanunu 100. madde de belirtildiği şekilde nöbetten muaf tutulmak için işyerime talepte bulundum bu talepte bulunmadan önce Ankara ve İstanbul adliyelerinde bulunan adalet komisyonu kalemlerini aradım ve engelli olan personelin nöbet durumlarını sordum, nöbetlerden muaf ettiklerini söylediler, ben dilekçe verdikten sonra işyerim beni 5 ay nöbete sokmadı ondan sonra akşam 20.00 ye kadar beni iki ay peşpeşe nöbete soktular, ben konu hakkında herhangi bir genelge bulunup bulunmadığını öğrenmek için BİMER e başvuruda bulundum, işin ucu nöbeti yazan yazı işleri müdürüne değdi ve benim bir hafta kadar önce yer değişikliği yaptılar ayrıca silsile atlayarak şikay'ette bulunduğumu belirterek hakkımda soruşturma açtılar kendilerini Allah'a havale ediyorum gücümüz ancak buna yetiyor bu ülkede...