Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeş haklısın bende çok çekiyorum yasada hak olsa ne yazar kim takar yasayı allah adaletli insan çıkarsın karşına çok az bulunuyor maalesef iyi insan bu özel sektörde.Bende 20 yıldır çekiyorum mahkeme dava yasa hepsi hikaye..istediği an çıkarma hakkına sahip

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@GND benim dediğim gibi kanı dini para bunların kimse umurların da değil ne yazık ki,ne diyorum asgari ücret 1300 TL olacak diye adamlar çıldırdı vermemekte ısrarcılar halen... Sövmemek elde değil.

@Ali_Gs güzel yorumuza katılıyorum.

@ragıp dağtekin hocam bilseler de kanun manun dinlemeyip istedikleri gibi çalıştırıyorlar ,bu namussuzlar öyle.Eee tecavüzcü serbest kalıyor bu adam ceza alır mı hiç.Zor.

@Blue-Velvet kanun var ama dinleyen yok,uygulayan yok,denetleyen uygunsuz durumu yakalayan ve gerekli cezayı veren adalet hiç yok.Ama gene de yazmak belki faydalı olabilir.EKPSS'ye girmeli bende gireceğim nasip olursa.Size de katılıyorum güzel yorumunuz için.

@berkemeteatasoy aynen öyle en başta dediğim gibi istediği gibi at koşturabilir,hiç bir hak beyan edemezsin etsen de adalet yerini bulmaz lakin hırsızı da katili de tecavüzcüsü de tacizcisi de polisten önce evine gidiyor adliyeden...

@Plumeria teşekkürler bilgi için.

@Suskun Mutsuz Umutlu bilgi ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum,sağ olun.

Üye
    whypinkfloyd Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cevap veren ve yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12