Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahim kaya Avatarı

Son Giriş
    10.12-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba . Ben pttde 399 khk 'ye tabi sözleşmeli personel olarak çalışmaktayım. Allerjik, kronik astım hastalıgımdan dolayı %44 engel raporu ve tozlu ortamda çalıştırılamaz raporu aldım. Ancak henüz kuruma vermedim.
    1- ptt de cumartesi günleri posta dağıtım servisinde nöbetleşe calışma var. Tozlu ortam beni çok rahatsız ediyor. Ancak amirim , mecbur nöbet tutacaksin diyor. Bu nöbet fazla çalışma ise engelli raporuma dayanarak nöbet tutmama hakkım var mı?
    2-Dar, kapalı , havalandırma sisteminin olmadığı, çok fazla paraların sayıldığı veznede , istemediğim halde zorla çalıştırılıyorum. Para sayma makinasından çıkan tozlar nefesimin daralmasina ve sürekli ventolin inhaler adindaki acil nefes açıcı ilacı kullanmak zorunda kalıyorum. Ayrıca, memur arkadaşlar 5:30 ta işyerinden giderken , vezneden en erken 6:30 da işim bitiyor. Bazen kasada açık olursa saat 7:30 a kadar kaliyorum. Tekrar tekrar paralar sayılıyor. .. Yani veznede hem ortam şartları sağlığıma uygun değil hemde hergün fazla çalışma var. Artık engelli raporum olduğuna göre , müdür beni zorla çalıştırmaya devam edebilir mi?
    3- Son sorum önümuzdeki idari kurban bayramı tatili ile ilgili. İdari kurban bayramı tatilinde ptt nöbetleşe çalışıyor.
    Engelli personele izin hakkı var mı?
    İlginize teşekkürler. Saygılarımla.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda özel bir düzenleme olduğunu sanmıyorum. Bilen var mı arkadaşlar?