Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Arıkan

Özel sektör için bunu söylüyorsanız, evet adamlar bunu takmıyor. Ben daha çok kamu kurumları için yazdım.

@hamburger

Soru bahsettiğin nokta ile alakalı olsa da dikkat edersen kurum görüş bildirirken çıkış noktası olarak soruyu soran kişiye kanunu hatırlatıyor. Kanun ise memura gece nöbeti yazılamayacağını bildiriyor. Kurum sorulan soruyu bu kanunu temel alarak cevaplıyor. Ben onu şöyle anlıyorum; Kanuna göre engelli memura gece nöbeti tutturulamaz. Böyleyken siz, bakmakla yükümlü olduğunuz bir engelli yakınınız varsa raporla bunu bildirirseniz size de gece nöbeti yazılamaz.

Üye
    hamburger Avatarı

Son Giriş
    29.07-2017
    Saat
    04:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@toprak1453 Eyvallah, teşekkür ediyorum tekrar. Daha az yormuş olmak maksadıyla yazmıştım bundan öncekileri, yanlış anlaşılma olmasın aman. İyi günler.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hem engelli hemde nöbet tutacak . böyle iş olur mu ya hakkınızı hukukunuzu arayın. Avrupaya kadar gidin icabında.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12