Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aaa Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    12:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba sorum biraz uzun ama sizlerden yardım bekliyorum soracak kimsem yok çünkü bendeniz işitme engelliyim sol 72 sağ 78 desibel
    bu oranlarla 3. üncü denememde %40 raporu aldım keçiören araştırma hast. den 2012 ömss eye girdim o zman ismi buydu velhasılı kazandım ve işe başladım vergi dairesine gittim tekrar muayne almam (sebebi duyma eşiğimin kaç olduğu yazmıyordu ve yalnız %68 işitme engellidir diyordü raporum) için keçiören hastanesine sevkettiler velhasılı 30 lira için değmez diye gitmedim
    benim soracağım soru
    1 hastaneye gittim rapor % 40 dan aşağıda geldi engelli memur olarak herhangi bir zararı olurmu bana
    2 şu vaziyette dava açsam kazanablirmiyim
    3 sizlerden bu sorularımı cevaplamınızı niyaz ederim

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayır memuriyetiniz devam eder hiç bişe olmaz eğer daha önceki raporunuz sürekli ise dava sizin lehinize sonuçlanabilir ancak süreli ise lehinize olmaz gibi çünkü oranlar çok düşürüldü bu bakımdan