Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mustibalik Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben trakya döküm fabrikasına işkur üzerinden engelli kadrosundan girdim. engel oranım girdiğimde %50 idi ağır işler ve göz yorucu işlerden muafım.
    daha sonra vergi indiriminden faydalanmak için yeniden başvurdum raporum 2001 yılından olduğundan eski dediler ve yeniden rapor almak için başvuru yaptım ve engel oranım %82 olarak değişti.
    29 ocak 2015 de işbaşı yaptım. ilk başta ambar sorumlusu diye beni bölüme verdiler. günlük en az 5 ton mazleme aktarıyorum yada paketliyorum zor da olsa orada idare ediyordum. 2 ay sonra dediler seni vardiyaya vericez. orası çok yoğun çalışma şekli olduğundan vardiya şefine itiraz ettim. 1 gün çalıştım . sadece o gün yaklaşık 10 - 11 ton malzeme aktarıp paketledim.
    tanıdıklarım vasıtası ile insan kaynakları müdürüne telefon açtırttım bölüm değişkliği için. ertesi gün beni diş açma talaşlı imalat bölümüne aldılar. oradaki iş de ağırdı fakat en azından eskisinden çok çok rahattı.
    2 ay geçti ve beni başka bölüme gönderdiler. içerisine CNC'den cıkan malzemelerin toplandığı kimyasallı metal sepetleri (bor yağı pisliği) temizlemem istendi tahmini boş ağırlığı 60 kg falan. yaklaşık 6 gündür yeni bölümdeyim ve çalışıyorum. ama kollarımda artık takat kalmadı.

insan kaynakları müdürü, işletme doktoru, iş güvenliği müdürü konuyu biliyorlar ama halen bana normal insanların bile çalışmayacağı işleri vermeye çalışıyorlar. bimere direk yazı yazsam faydası olur mu ?

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

Şikayet etseniz uyari veya maddi ceza yerler. Fakat senide işten cikartirlar

Üye
    Mustibalik Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekür ederim arkadaşım sağol. zaten işten çıkmayı düşünüyorum onlar atsın daha iyi