Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kalua33 Avatarı

Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %48 vergi indirimi raporum var. 2008 tarihinde almıştım
    mağazada sürekli ayakta çalışıyorum kalp hastasıyım işten çıkmak için hastaneye gittim sürekli ayakta çalışamaz diye rapor istedim tekrar heyete soktular efor gerektrimeyen işlerde çalışması uygundur diye rapor verdiler ama oranı %37 ye düşürmüşler

bu raporu alalı 10 ay oldu oran düşük diye iş yerine vermedim daha bu hafta verdim ve tazminatımı istedim şuan inceliyorlar

bu şekilde raporla tazminatımı alabilirmiyim

Üye
    kalua33 Avatarı

Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

efor gerektirmeyen yerlerde çalışması uygundur diye %37 rapor aldım ben mağazada 8-9 saat ayakta çalışıyorum tazminat almak için bu raporu aldım vergi indirimi raporum %48 şimdi bu %37 raporu iş yerine verdim kalp hastası olduğum için sürekli ayakta çalışmak beni yoruyor artık ayakta çalışmak istemiyorum yoruluyorum diyerek tazminatımı isteyerek raporu şirkete gönderdim bu raporla tazminatımı alabilirmiyim sürekli ayakta çalışmak efor gerektiren işlerin içine girer mi acilen yardımcı olurmusunuz raporu şirkete göndereli 20 gün oldu hala avukatlar araştırıyor diyorlar

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

evet bence girer ancak sadece ayakta durmak la olmaz sürekli hareket halindeyim derseniz ancak olur

Üye
    kalua33 Avatarı

Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sürekli hareket halindeyim bunu raporumu verdiğim insan kkaynaklarıda biliyor 20 gün oldu hala avukatlar raporunu inceliyor diyorlar tazminat vermemek için açık arıyorlar sanırım