Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hukukcu arkadaşlara öncelikle selamlar,

bir kamu personeliyim. işitme engelliyim. aynı odada bulunduğumuz iş arkadaşım ysn. müfettiş ise benim arkadaşım. ysn ise müfettiş benim arkadaşım olduğunu bilmiyor. her neyse asıl konuya geçelim.

ysn müfettişe benim maaşımın fazla aldığını ve iş yapmadığımı söyledi. engelli olduğum için kendisinden 50 100 tl fazla maaş alabilirim bu doğru fakat iş yapmadığımı söyledi. bu tamamen iftira. müfettiş bu konuyu babama söyledi. ben babamdan bu olayı şaşkınlıkla öğrendim.

sadece müfettişe değil. işyerdeki bütün arkadaşlara iftira attı diye düşünüyorum. çünkü işyerdeki arkadaşlar bana soğuk bakıyor. benimle soğuk konuşuyor.

ben işyerde işimi elimden geleni herşey yaptım halada yapıyorum. seve seve iş yapıyorum. hiç bir hatam olmadı tartışmam kavgam olmadı.
    ysn bana çay koyda içek dedi. ben hemen çay koyup şekeri atıp karıştırıp kendi ayağına götürüyorum.
    ufak hatam olmuştu bikere oda kendisinin bardağını yıkayıp yerine koyunca yere düşürdüm ve kırıldı.
    kendisi benden bardak istedi. 5 dk içinde bardağın fiyatına bakmadan çok güzel bardak aldım ve kendisine verdim.
    kendisi bardağı çok beğendiğini söyledi ve kendi evine götürdü.

yani ben çok üzülüyorum kendimi arkamdan bıçaklandım gibi hissediyorum. hayatımda çok nankör gördüm ysn gibisini görmemiştim..

ne yapmalıyım ?

Üye
    izmirs35 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Şikayet edemıyormusun bunu. Byle durumları. Ezdırme kendni.hıc bırzaman. Kndıne güvenin olcak.

Üye
    PoleStar Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    amsterdam
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    38

@bypeace

Fetoş cu değilsen sorun yok. Tkm kfna.. .)

Askıda Üyelik
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! -2 Zaten Değerlendirdiniz!
    @PoleStar

süper zeka :'( geçmiş olsun..

Moderatörlerin dikkatine KONUYU SİLERSENİZ SEVİNİRİM:

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Kendini niye ezdiriyorsun anlamış değilim ysn kimse tehdit et küfür et gider yap .

Üye
    atmaca44 Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşat
    Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    16 yaşımdan beri çalışırım. yaşım 40 oldu. sigortalı sigortasız demedim hep çalıştım. Bu tür insanın-insanların olmadığı tek bir işyeri görmedim. Sen yaklaştıkça onlar yalakalık yaptığını zannediyorlar. Sen alttan aldıkça onlar zayıf olduğunu düşünüyorlar.

En son çalıştığım işyerinde bende çok dışlandım. onlar yüklendikçe ben işime sarıldım. Onlar paydos ettikçe beni mesaiye bıraktılar. hiç yılmadım, pes etmedim. sonuç; yılın ödülü bana verildi, bölümde vardiya şefi oldum. Dediler bukadar yalakalık olacağı buydu ))

mesafemi hep korudum. herkese eşit davrandım. Fabrika taşınana kadar böyle gitti.
    Sana tavsiyem asla pes etme. herkese eşit mesafede dur. İşini elinden geldikçe en iyi şekilde yap. zefer senin olur