Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DeePSenSe Avatarı

Gerçek Adı
    çağrı
    Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şimdi abilerim ben geçen hafta ayın 19.03.2015 den 25.03.2015 e kadar raporluydum
    o raporda rapor bitiminde gidip kontrol olup iş başı kağıdı almam gerekıyomusdu benım iş yerıde 26.03.2015 den 29.03.2015 e kadar yıllık izine çıktık bende bugun iş yerine gittiğimde bana iş başı kağıdı ve raporu kapattırmam gerektıgını soyledıler
    bende gıttım ortopedide hiç bir doktor yoktu bende yarın sabah gıdıcegım ıcın bugunde 1 gunluk rapor aldım

benım merak ettıgım sey bana gecmıse yonelık iş başı kağıdı verip raporumu kaparlar mı veya yarın ıcın iş başı kağıdı alsam gecerlı olur mu

çok acil yardımızı istiyorum bilmiyorum anlatabıldımmı. Bilmiyorum doğru yeremı actım konuyu

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporlu olduğun günler sistemde kayıtlı olur.(19.03.2015 den 25.03.2015)' e kadarki süre.Tedavi olduğun doktordan raporun çıktısını alıp imzaladıktan sonra baştabibe onaylat ve işverenine sun.Raporda şu ibareler vardır........çalışır veya kontrol ibareleri.Çalışır dediği tarih sizin işbaşı yapacağınız tarih ve işbaşı belgenizdir.