Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eğer sınavı kazanırlarsa gittikleri yerde tekrar adaylık eğitimi alacaklarmı?Tekrar bir sene asalet tasdik bekleyeceklermi?Çalıştıkları kurumdan kazandığı kuruma nakilmi olacaklar yoksa istifasını verip yeni kuruma iş başvurusu mu yapacaklar?Eğer İstifa eden memur statüsünde olurlarsa yeni kamu kurumuna girmesinde bir engel olurmu?

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım halinize şükredin bide hiç işi olmayanları düşünün

Üye
    Kaan58 Avatarı

Gerçek Adı
    Cengiz
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Merhaba Bülent bey özel bir bankada 2008 yılında işkur aracılığı ile özel bir bankada işe başlamıştım ve halen çalışmaya devam ediyorum 03/12/2013 tarihinde şube değişikliği nedeni ile sgk giriş çıkışı yapılmış, ben şube değişikliği olmadan 1 kaç ay önce vergi indirimi başvurusu yapmıştım ve oranım düşük gelmiş ve işyerimede düşük oranlı raporum gönderilmişti vergi indirimi ile alakası varmı bilmiyorum fakat geçenlerde sgk sitesinden emekli maaş hesaplaması yaparken birşey dikkatimi çekti sigorta çıkışımdan önce kurum kanun No kısmında 14857 olarak yazıyor sigorta girişimden sonra ise kurum kanun kodu kısmında 5510 yazıyor bu durum da benim nee yapmam gerekiyor 8 aydır bu şekilde primler ödenmiş ve devam ediyor ben vergi indirimine 2014 yılında aldığım %47 oranındaki raporum ile yeniden başvuru yaptım vergi indirimi alırsam ve emekli olursam normal statüde ödenmiş primler emekli olmama veya maaşımı etkilermi

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ( En başta İş-Kur kaydı yaptırıp, sağlık raporu beyan edip, sakat statüsünde işe girmişse kardeşiniz, o zaman halen sakat statüsünde çalışmasında ve teşvikten yararlanmasında bir sorun olamaz. Kazanılmış bir hakkı var demektir ) vergi indirimi için başvurup oranı düşenler mahkeye baş vursa bi olumlu sonuç çıkarmı aceba ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12