Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 57 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenan17 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar kamuya engelli olarak girdim yarın okullar tatil ama engelim ayaktan koldan olmadıgı ıcın gelmemde bi sıkıntı görmediğini belirtelerek elemana ihtiyacı oldugunu söleyıp tatil yapamıyorum
    2002/58 de ki genelgede ayrıca bi talimata ve talebe gerek kalmadan izinli sayılır diyor

sizce amirin böle bi yetkisi varmı cevaplarınızı merakla bekliyorum

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    32

Devlet memuru musunuz ?

Üye
    kenan17 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet kamuda calısıyorum

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    32

Saçmalık...
    Ben memur olmadıgım için bi şey diyemiycem ama devlet izin vermiş amirin ne karışıyor ki demek geliyor içimden...
    Memur olan arkadaşlar daha iyi cevap verebilirler...

Üye
    blue_06a Avatarı

Son Giriş
    12.01-2015
    Saat
    09:08
    Yaşadığı Yer
    BAŞKENT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende aynı dertten muzdaripim konuyla ilgili bilgisi olan varsa çık makbule geçer tesekkurler

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

amirinizden, ihtiyacı olduğuna dair bir yazı isteyin ve deyinki amirin siz bana bu yazıyı verin ben gönüllü olarak seve seve çalışmaya gelirim diyerek içten davranın . ,
    1 ) hiç bir amir bu yazıyı size veremez
    2 ) neden böyle bir yazı istediğinizi söyler ve sözüm yetmezmi der .

sizde türktelekomda kar tatili günü işe giden bir engellinin çıkan olumsuzluklar sebebiyle mahkemelik olduğunu . mahkeme sonucunda hakimin işe gitmemesi gerektiği halde işte olmasını kötü niyet olarak değerlendirdiğini ve engelli memurun iş akdinin fesh edildiğini anlatın . ve deyinki siz bana yazıyı verin bende rahat rahat çalışayım efendim deyin

saygılar

Yasaklı Üye
    pesimist57 Avatarı

Gerçek Adı
    XFactor
    Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Hakkınız yok.

Devlet engelli vatandaşlar zorlanmasın diye böyle bir kolaylık sağlıyor. Ancak karın yağması yolların sizi zorlamaması işe gelmenizi gerektirir.

İsterseniz işe gitmeyin birşey olmaz hakkınızı kullanmış olursunuz. Ancak samimiyetinize güven olmayacağından amiriniz sizden hayır beklemez....Yeri gelir eline düşerseniz + yönde değil - yönde avantajnız olur.

Ayrıca kamu görevlisi olduğunuzdan amrinizden önce millete sorumluluğunuz var maaşınız milletin cebinden çıkıyor.

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bizim şef le aramizda geçen konusma aynen böyle oldu;Ben:Günaydın Şefim Şef: GünaydınBen: Sefim kar yağışından dolayı okullar tatil edildi cumlemin devamini beklemedenŞef: Tamam da bize değilBen: Şefim Basbakanligin yayimladigi 2002/58 sayili genelgeye göre hava sartlarindan dolayi okullar tatil edilirse o bölgedeki kamu kurumlarında çalışan engelli personel tatil süresince idari izinli sayılır dedimŞef: Alla alla öyle şey mi var Ben: Evet Şefim 2002/58 sayılı genelgeŞef: He iyi tamam ben bakarım şak telefonu yüzüme kapattıDip Not: Konuşma şeklini , ses tonunu yazarak anlatamayacagim için yazmadim ama hiç hoş değildi.

Üye
    csharpci Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Her İl de yaşarım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

23 Aralık, 10-16 Mayıs engelliler haftasının ilk 3 günü ve okulların tatil edildiği günler Kamuda Çalışan Engelli personelde idari izinlidir. Yeni öğrendim bu kanunu. Şu ana kadar bana izin veren olmadı. Bilgim olmadığı için bende izin istemedim. Yarın galiba yine tatil izin istesem mi diye düşünüyorum. Cesaret edemiyorum izin istemeye Maaşınız vatandaşın cebinden çıkıyor diyen arkadaş. Bu hakkı kanun veriyor bize. Bir problem çıkarsa Allah hesabını kanunu çıkaranlara sorar sen rahat ol. Çalıştığımız günler evel Allah maaşımızın karşılığından fazla çalışırız.

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet kardes ben 3 aralikta hakkim olmasina rağmen olumsuz bir durum yok diye istemedim bugün hava kötüydü yine istemezdimde raporu yenilemem lazimdi mecburen mazeret izni isteyecemtim 1 kere istedim yüzünü gözünü sekilden sekle soktu taseron kız gelmeyecem ogleden sonradan diyo tamam diyo bize gelince böyle davraniyorlar nasil alisirsa öyle gidiyor çekinme ben cekinerek hata ettim bugüne kadat bugun söyledim hiç hoş olmayan bi tabirle konuştu ama olsun hakkim olani aldim ve kullandim en azindan azda olsa cekingenligimi attım ohhh)

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Izin istemeyin gitmeyin memursunuz size bi halt edemez niye bu kadar pasifsiniz hakkinizi almiyorsunuz sasiyorum sahsen ben gitmiyorum.

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

millete karşı sorumluymuşuz ??????? evet sorumluyuz .
    kanunlara karşı sorumlumuyuz ????? evet sorumluyuz .
    iyide millet için işe gitmemiz lazım , kanun için işe gitmememiz lazım offfffffffff bu ne yaman çelişki !!!!!!!!!!!!!!!!

tam bu arada türk telekomda bir engelli arkadaş çıkar : EY EFENDİLER MİLLETE KARŞI SORUMLUYUZ der ve o gün işe gider sonrası maaalum o gün bir huzursuzluk olur engelli arkadaş % 100 haklıdır lakin davacı der ki bu arkadaş izinli olduğu gün sırf benimle kavga etmek için işe gelmiştir dolayısıyla yaptığı işlemler görevi kötüye kullanmaktır der !!!!! hakim davacıyı haklı bulur derki sen engelli o gün senin görevin yok neden gittin işe ? engelli derki MİLLETE KARŞI SORUMLUYUM der . hakim de derki millete karşı sorumluysan davacıyada karşı sorumlusun görevin olmadığı halde davacıyla ne işin olur senin der ve görevi kötüye kullanmaktan yandı bitti keten helva . aynı trafikte olduğu gibi öndeki araç % 100 suçlu olsa bile her zaman arkadan çarpan suçludur .

yukarda anlatılan parağrafın en ilgin sonucu ise hiç bir amir çıkıpta ben çağırdım engelliyi demez çünkü diyemez derse yandı bitti keten helva olur .

saygılar

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Yarinda tatilmis telefonla acip bildirsem mi? )))) D....SAK MI GECIYON demesin Arayıp Söyle sen bi dert soylemesen bi dert :/

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: erdalakbay Mesajı Gör
    Izin istemeyin gitmeyin memursunuz size bi halt edemez niye bu kadar pasifsiniz hakkinizi almiyorsunuz sasiyorum sahsen ben gitmiyorum.
    bravo kardeşim helal olsun sana diğer arkadaşlarada gerçekten hayret sanki özel sektörde çalışıyorlar kovulmaktan korkuyorlar arkadaşlar sizmemursunuz haklarınızı gayet güzel alabilirsiniz ve size kimse bişe diyemez

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla arkadaşlar hak ve adalet bu dünyada değil allah katında artık çünkü insanlarda insanlık yok iyi ve çalışkansan engelli olman hiçbir şey ifade etmiyor atık suyunu çıkartana kadar sömürürler sonrada bir güzel karşına geçip kahkaha atarlar elinizden gelen sadece allaha havale etmek olur.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon