Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biz özel sektör çalışanları napcaz hep böyle sürüneceğiz mi..? Yani kamuda çalışanların canı var da bizim canımız yok mu..? Ben böyle adaletin ben böyle genelgenin, yasaların.....

Üye
    yilmaztoprak Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ TOPRAK
    Son Giriş
    29.07-2015
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    39

Ben Gıda Tarımda çalışıyorum müdür sabah niye geldin sana da tatil okullar tatil olunca engelli ve hamileleri de kapsıyor dedi bu karda geri dönmek işime gelmedi yolların açılmasını bekliyorum ben şahsen en kötü ihtimal valiliğin yazısını alırım dilekçeme eklerim kuruma veririm ne yaparsa yapsın derim yani aday memur tamam aday da öyle kolay değil yani aday diye ne kadar susarsan o kadar tepene biniyorlar ben aday memurken 6 ay refakat izni kullandım müdür atmaya çalıştı il müdürlüğüyle falan konuştu refakat belgesi var mı var deyince sustu kaldı o zaman meb de hizmetliyim hiç bir cacık yapamadı ama yasal hak neyse kullanmanız en doğru olanı bence kimse kullanamazsın diyemez dediğim gibi en kötü ihtimal dilekçe yaz yasal iznimi kullanmak istiyorum diye iki suret biri sende kalsın ilgi tut valilik yazısını dilekçene genelgeyi ekle ver çık git bişey olmaz unutma devletin dili de dini de yazıdır... memurluk bana bunu öğretti...

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarında tatil mi acaba?

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @DADAŞ06

bunun asaledi almayla aday memur olmayla alakası yok engelliysen kamuda çalışıyorsan olay bitmiştir bu bu sebeplerden dolayı gelemiyorum zorlanıyorum deyip bildirilicek amire izinli olduğuna dair valilik yazısıda fakslanacak kuruma olay biticek dadaş arkadaşım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12