Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MAİVESİYAH Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam öncelikle bize bu imkanı sağlayan site sahiplerine, yöneticilerine ve de üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Benim sorum 5 yıllık polis memuruyum ellerimde belirgin seviyede el titremesi başladı bu sorun son 3 yıldır devam etmekte ve git gide belirgin seviyede artmakta
    doktora gittim nöroloji ye gittim genetik olabileceğini söyledi çünkü 2 kardeşimde de aynı sorun var hatta büyük abim tek eliyle çay bardağını bile tutamıyor dökmeden,
    ayrıyeten psikiyatri ye bile gittim senin hiç bir şeyin yok dedi el titremem için ilaç yazdı ama, ilaçlar da uyku yaptığı dalgınlığa neden olduğu için bıraktım.

Peki ben bu şekilde silahsız polis memuru mu yaparlar gih statüsüne mi alırlar yoksa emekli mi ederler

bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca el titremesi yüzünden yazı yazmamda baya sorun olmaya başladı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bence gih yaparlar. Mazallah ellerinizin titremesi üniformaya hakaret kabul edilir!

Tahmin ediyorum, siz gih statüsünde çalışmak için direttiğinizde bu isteğiniz karşılık bulacaktır. Bu konuda amirlerinizin desteği önemli...

Ayrıca başka bir başlığa bir arkadaşımız yazmıltı:

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gih Mesajı Gör
    iyi günler bende polislikten gih sınıfına geçtim durumu dilimin döndüğünce izah etmeye çalışayım

öncelikle kurumunuza gidip benim şu ,şu rahatsızlıklarım var dilim belirtir rapor almak istiyorum diyorsunuz onlar da sizi üst yazıyla tam teşekküllü bir hastahaneye gönderiyorlar orada heyete giriyorsunuz ve her bir hastalığınız için size oran veriyorlar
    bu verilen oranlar toplanıp baltazar formülüne göre net oranınız belirleniyor
    daha sonra bu raporu posta yoluyla kurumunuza gönderiyorlar ve kurumunuzda bağlı olduğunuz bakanlığa daire başkanlığına (sağlık daire başkanlığına) gidiyor oradakiler raporunu inceleyip durumunuza göre sgk ya malulen emeklilik ve sınıf değişikliği için müracaat ediyorlar
    sgk da uygun görürse adi malül olduğuna istersede sınıf değiştire bileceğine oy birliğiyle karar verilmiştir diye yazı geliyor sizde hangisini terch ederseniz onu oluyorsunuz

hepsi bu kadar geçmiş olsun

Bu kounda Murat beye başkaca bir önerisi olan var mı?

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

GİH ne demek?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Genel İdare Hizmetleri Sınıfı demek.

Özlük hakları bakımından biraz daha düşük bir pozisyon oluyor.