Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vagaslı Avatarı

Son Giriş
    19.05-2017
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb arkadaslar yuzde 50 agir engelli raporum var hareket kisitliligim artti artik ne corap giyebiliyorum ne pantolon ve tuvalette taharet alamiyorum 60 gunum varemeklilime gunum eksik 3 ay asgerlik yapabildim borclamna yaparak gunumu tamamlamak istiyorum 6 yildir ayni is yerinde calisiyorum zor sarrlarda ise gidip geliyorumis veren vekili mudur bozuntusuna artik cay makinelerinden cay icmeyeceyimi cok aci ve cig oldugunu soyleyip makina zipini teslim ettim.is yerinde kimseye bu konudan bahsetmedim ancak mudure formenlerin kendiletinin ictigi cay icagi acilis kartindan bana tanitilmasini ve iceriden arada sirada meyve suyu vss almak istedimi soyledimmudur bozuntusu sen kimsinki iscisin biz hic bir iscimize boyle bir uygulamiz yok senin ne ayricaligin varki dedi sizin anliyacagiz bir meyve suyu bile vermedi.bende saglik sorunlarmi gerekce gosterek is aktimin fessini istiyorum.sorun cikarmi acaba?cvp verebilirmisiniz?

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım zor bir durum daha önce hiç emsalini duymadım 3 ay rapor alıp evde dinlen sonrada emekli olsan olmaz mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yapılan iş sağlığı bozacak özelliğe sahipse, evet, sağlık gerekçesiyle iş akdinin feshi talep edilebilir. Yapılan işin sağlığı bozduğunu gösteren bir sağlık raporu lazım... Ama sizin durumunuzda buna gerek yok. Diğer konu başlığında da yazdığım gibi, emeklilik şartlarınız oluşmu, o nedenle emeklilik talebiyle işyerinizden kıddem tazminatınızı isteyerek çıkış yapabnilirsiniz.