Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ali kendir Avatarı

Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar iyi günler
    07/02/2009 tarihinde ev kazası geçirdim ve bacağımın diz üstündeki femur kemiğinde kırık meydana geldi. özel hastanede özürlü kadrosunda çalışıyorum. Tıp fakültesine yattım ve ameliyat oldum. Bacağıma platin takıldı ve 10 vida takıldı.

şimdi benim sorum şu :
    1- ben raporlu olduğum süre içerisinde işyerinden maaşımı tam alır mıyım, yoksa ssk dan rapor ücretimi alırım ve ssk ödeyecekse net olarak günlük ne öder bana?
    Maaşım bürüt 1,300 tl. Net 1.038. Tl vergi ind. Ve vergi iadesi ve çocuk yardımı dahildir.
    2- özürlü raporumda sol bacak polio sekeli ve epilepsi %65 oranı ile defterdarlıktan vergi ind. raporum mevcut. şimdi kırık sol bacakta poli olan bacak. Platin takıldığı için rapor oranım yükselir mi?
    Emekliliğime 2 sene kaldı. Ola ki yeniden rapor isterlerse diye soruyorum.

Ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Ali kendir. Selamlar

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1)Maaş alamazsınız.SSK size rapor parasını öder.Ücretiniz yevmiyenize göre hesaplanır
    2)Platin takıldığı için engelinizi artıracak derecede bir rapor söz konusu olmaz.