Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adem76 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sizi gorunce issiz halime sukrediyorum kafam rahat sinava hazirlan isinmi var derdin var demekki

bir konuda arkadaslar bu hizmetli kadrosu bu kadar agriniza gidiyor zorlami tercih yaptirdilar arkadas belki severek yapan birisi atanirdi sanki hizmetli olupta benim cocuklugumdaki gibi her sinifa sobami yakiyosunuz

Üye
    aslıaslı Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    21.10-2014
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkesin gorusu farkli tabi ama bende bu duz mantigi anlamiyorum yaa insanin gorevde yukselmesi yada kendini farkli dalda yetistirme si kotu vetpya suc mu anlamiyorum lutfen ya herkes girsin benim kimseyle bir sorunum yok ve bilgi almak icin yazdim zaten

Üye
    LÜ'LÜ VEL MERCAN Avatarı

Gerçek Adı
    mercan
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    agaçlıköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

aslıya katılıyorum aynı zamanda kadronun adı önemli degilde çalıştıgın işyerinde müdürlerin ve diger memurların hem önyargısına maruz kalıyorsun hemde engeline ragmen rahatsızlıgını hiçe sayıp sana yapamayacagın görevler veriyorlar.sırf kadronun adı hizmetli oldugu için.ve 2.sınıf vatandaş muamelesi görüyorsun ve diş geçiremedigi diger meurların sinirinide senden çıkarıyorlar. buna benzer birçok sebeden dolayı kadro degiştirmek istiyoruz.

Üye
    aslıaslı Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    21.10-2014
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Insanlarin nelerle karsilastigini bilmeden onyargili davranmayin bu hak hrrkesin ve hrkeste kullansin bu cekememzlik neden oysa herkes icin dua ederken anlamiyorum

Mercan birde sunu sirmak istiyorum simdi biz mebdeyiz ya tekrar mebin memurlugunu tercih edebiliyor muyuz

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

aynen arkadaşlar ebnde hizmetli kadrsoundayım 2012 ömss ile yerleşmiştim şimdi açıkögretimden 2yıllıgı bitiridm ve sınava girp gih kadrsouna geçmek istiyorum aday başvuru formunda memur olarak çalışıyorum die bir ksım var oraya işaretlersem atamam yaplırmı ayrıc aben mmeur dielim hizmeltl,iym

Üye
    graphblues Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    09:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    unvan yükselme sınavı var öyle bişey onun girebilirsin meb açılmış takip edebilirsin istersen

birde ben sağlık bakanlığında hizmetli olarak atandım önlisans mezunum şimdi de açıköğretimde lisans tamamlanma 3 sınıfta okuyorum bitirmeye çalışacağım hemde unvan yükselme sınavına girmeye çalışacağım inşallah başarırız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12