Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lider334 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir kamuda engelli kamu görevilisiyim. Kurum amiri 4 tane görev yazmış ve yüzde 50 iş gücü kaybım var. verilen işler ağır gelmeye başladı ve bu yıl görevlendirme yazısı ile işlerin ayrıyaten zamanında yetiştirilmesi isteniyor.Şimdi sorum şu: %50 engelli memur hangi yönetmelik ya da kanun maddesini gösterirse kurum amirinin bu isteklerini durdurabilir.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Görev tanımınız dışında iş veremezler.Görev tanımınızı araştırın,amirinize itiraz edin.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

ya aynı durum bendede var ne yapıcaz biz bu amirleri sağşam adamlara verilen işlerden daha fazla iş veriyorlar bizlere ne yapicaz nereye başvurucaz hakkımızı nasıl arayacağız bilen hiçkimse yokmu

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim görevlerim de normalde ayrı birimler olan fakat bizim kurumda birim yerine kişilerin yapmış olduğu şeylerden oluşuyor. Şu an bu açıdan bakıldığında 4 farklı birimin işi bende, görevlendirmem o şekilde yapıldı yani... Üstelik görev tanımımla alakalı bizim kurumda iş yok, kısmen var ama onu da bana vermiyorlar ha çok isterim kısmen de olsa mesleğimi yapmak ama o zaman da ekstra yük almış olurum yani yukarıda saydığım görevlerin üzerine... Üstelik bayan olduğum için de hep erkek arkadaşların gölgesinde kalıyorum ne kadar istemesem de, z,ra onlar çoğunlukta... Bu konuda ne yapılabilir bilmiyorum ben de elimden geldiğince işimi yapmaya gayret gösteriyorum pek boş durduğumuz söylenemez ama 7 aylık çalışma hayatımda şunu gördüm ki engelli de olsan normal insan muamelesi görüyorsun bu bir yönden tabii ki iyi ama sağlığın da hiçe sayılıyor bazı durumlarda...