Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersenmutlu Avatarı

Gerçek Adı
    ersen
    Son Giriş
    16.10-2014
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ;
    yeni 2 yıl süreli engelli raporu aldım % 50 raporda süreğen (kronik) alanı işaretli

sınava girebiliceğim bilsini öğrendm fakat eğer kazanırsam atamam gerçekleşirse raporun süresi bittikten sonra ne olucak

bilgi verirseniz cok sevinirim.

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atandigin kuruma göre rapor istenme durumu degisebiliyor. Sürekli de olsa, süreli de olsa atandigin kurum yeni bir rapor cikartmani isterse yine alman gerekebilirrapor. Okudugum ve bildigim kadarini yazdim. Kurumlara bagli yani. Yeni rapor isteyende vaaar, istemeyip sürelide olsa kabul eden de var.

Üye
    ersenmutlu Avatarı

Gerçek Adı
    ersen
    Son Giriş
    16.10-2014
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

atandığım kuruma gittim arkadaşlar atamanı yapıcaz fakat raporun süreli süresi bitince yenisini getirmen lazım dediler eee ya hastane raporumun oranını düşürürse 40 ın altına inerse nolcak iştenmi atıcaklar bilgisi olan yardımcı olabilrse çok sewinirim .

engelli olarak kamuda istihdam edilipte çalışma süresi içinde engelli raporunun süresi bittiğinde ve şahıs bu raporu uzatmadıgında . uzatamadıgında yada oranı %40 ın altına düştüğünde engelli memur işten atılırmı böyle bi hak varmı süreç nasıl ilerler bilgi sahibi arkadaslardan yardım bekliorm

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Her şeyden önce raporun bittiğini asla dile getirmeyin... Eğer birileri sizden yeni rapor isterse, almaya çalışın. Alamazsanız, bırakın kararı kurum versin! Eğer aleyhte bir karar verirlerse, konuyu idare mahkemesine taşırsınız. Argümanlar basit: 1- Memur olurken raporum vardı, kazanılmış hakkımdır, işime son veremezsiniz. 2- Eğer rapor oranımın düşmesi sorunsa, kadromu sakat statüsünde çıkartıp sakat-olmayan statüsüne aktarın.