Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar 8 yıldır özel sektörde özürlü olarak çalışmaktayım 3 vardiya ( 8 saat ) üzerinden çalışıyorum fakat zaman zaman 2 vardiya ( 12 saat ) çalıştığımda oluyor fazla çalıştığım zaman mesayim veriliyor ama ben 12 saat çalışmak istemiyorum yaptığım iş çok stresli bunu ruhen ve fiziken kaldıramıyorum bu steslere bağlı olarak 4 kez mide kanaması geçirdim ve 12 saat çalıştığım zaman hayattan zevk alamıyorum çok sinirli oluyorum kendime çevremdeki insanlara saygım sevgim kalmıyor çok kırıcı oluyorum ve çok takıntı yapıyorum,benim 12 saat çalışmamam için neyapmam lazım doktordan 8 saatten fazla çalışamaz gibi rapor ala bilirmiyim teşekkürler

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çok zor arkadaşım hele birde benim gibi sütü bozukların içindeysen çok zor allah yardımcın olsun

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    heryerde var sütü bozuklardan işyürüsünde 12 saatmı çalışırsın onlar için farketmez.