Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 50 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba ben engelli memur sınavından ailemin ili dışında bir ile (Eskişehir)atandım.Burda ev tuttum kira ödüyorum ve şeker hastasıyım.Şeker hastaları bilirler bakımları iyi olmalıdır.Neyse demem o ki şimdi de daha önceden başvurduğum Ziraat beni banko asistanı olarak Ankaraya çağırıyor.Şimdi siz benim yerimde olsanız Burdaki işi bırakıp Ankaraya dönermisiniz burda kadrom Yardımcı Hizmetler.Meb de yim.Şuanki işim rahat ama ilerde ne olacağını bilemiyorum.Çok kararsızım.Bi akıl verin bana ne olur arkadaşlar.Teşekkürler.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

akla luzum yok kesinlikle gidilmez.... mebte rahat olmasanızda 1 yıl sonra vur patlasın çal oynasın grubuna dahil olacaksınız asaletiniz tastik olduktan sonra devletin garantisi altından çıkıp özele gitmek saflık olur asaletiniz tastik olunca ankaraya tayininizi istersiniz olur biter....

bende aynı durumdayım üstelik rahatta değilim ama senem dolar dolmaz isteyeceğim tayin sonra bak keyfine...

+ olarak ben inanılmaz rahat olduum bi kurumdan buraya geldim mesele devlet kapısı hiç düşünmeyin bile... ben hala eski başvurularımdan çağırılıyorum finansbank teb ve yapı kredi çağırdı asistanlık için buraya geldikten sonra kesinlikle düşünmedim bile.... burda yardımcı hizmetlerdeyim mebte niğde çiftlkte üstelik temizlik yapıyorum ama görüyorumki ilçede 5-6 tane aynı hizmetli kadrosunda olanlar var ve inanın çay partisi yapıyolar akşama kadar oturuyolar ve ilçede hizmetli açığı var sözde daha 50 tane daha gelse yine açık olur... iş yapmadıktan sonra.... ayrıca ziraat burdaki maaşın yarısını bile vermez... 1800 maaş nerde özelde...

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

düşünceleriniz için teşekkür ederim ancak burda 700 liram eve kira aidat elektrik su ve yemek olarak gitmekte ondan ayrı daha benim kredi taksitlerim falan pişman derken elimde 10 lira kalıyor kalmıyor orda ailemin yanında olacağım ziraat 18 maaş veriyor yılda ve kira yemek derdi de yok.Tamam devlet garantisi tartışılmaz ama yh olarak Ankara ya tayin istesem bile Burdaki gibi masabaşı olmayacak işim.Ankarada yeterince yh vardır.Tamam banka kesinlikle zor tartışılmaz ama kararsız kaldığımdan size danışıyım dedim.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

şartlarınızı en iyi yine siz bilirsiniz ama büyük şehirlerde yardımcı hizmetler sınıfında çalışanların çoğu rahat eder çünkü okullarda angarya işleri taşeron firmalara yaptırırlar bende burdan baya sıkıldım yeni gelmeme rağmen bir yılım dolar dolmaz sağlık nedeniyle tayinimi istanbula istiycem.... ziraatin işinin devamlılık garantisi varmı ve bide emekliliğinize çok varmı atıyorum 3 yıl vardır emekliliğinize engelli emekliliği erken olduğu için gider denersiniz olması dişinizi sıkar emekli olursunuz ziraat 3 gün sonra verim alamadığında çıkartabilir ama devlette böle bişey söz konusu olmaz... en kötüsünü düşünün böle bi urum söz konusu olduğunda umursamayacaksanız zaten emekliliğime şu kadar gün kaldı diyebilecekseniz ve şartları sizin için daha iyiyse o halde diyecek bişey yok ama memurluk için çok uğraşanlardanım ondan vazgeçilmez geliyor bana belki diğer arkadaşlarda bi fikir verebiilir...

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha 25 yaşındayım 2 sene başka bankada çalıştım her şeyini bilirim bir bankanın ama beni zorlayan sebepler farklı yukarıda bahsettiğim nedenlerden dolayı bu kararı almak üzereyim orda işim ailemle aynı ilde olacak ne biliyim ya valla burda da devlet beni çekiyor arada derede kaldım

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devlet batar banka batmaz

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

bismillah buda başka bi bakış açısı bak demekki ben değişik bakıyoum hayırlısı olur inşallah senin adına

Üye
    xeon Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    02.06-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bankacıyım..hiç tavsiye etmiyorum.kal devlette.MEB gibisi var mı yaa...atanmayı bekliyoruz bi atanabilsek die...nolursa olsun yerinden oynama

Üye
    namzet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

az olsun öz olsun arkanda devlet olsun yerinden kıpırdama bence

Üye
    beyzaa Avatarı

Son Giriş
    30.09-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlara katılıyorum 3 yıl dolunca yükselme sınavıyla memurluğa geçersiniz. Özele güven olmaz devlet kurumundan ayrılmayın.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

2 sene bankada çalıştım kesinlikle gitme kardeşim vala pişman olursun.

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Görüşlerinize saygı duyuyorum Bende eski bir bankacıyım içini dışını biliyorum bankanın ama dışardan bakıldığında evet Devletten ayrılıp bankaya gitmek delilik gibi görünebilir Ancak Benim burda kira+aidat+elektrik+su+gaz+yemek giderlerim 700 TL yi buluyor buna araba kredim(425) ve diğer kredim(110) eklenince burda bana geçinecek para kalmıyor ondan öte aileden uzak bir şehirde yaşam çok zor Tamam burası Devlet bende pek Bankaya sıcak bakamıyorum içini dışını bildiğimden ama orda ayda 700 lira cebime kalıcak ve emekli sandığından yararlanmaya devam edeceğim girişim olduğu için TZH sandığına para kesilmeyecek ve yılda 18 maaş alacağım burda parayla aynı paraya denk gelecek siz dışardan bakıyorsunuz ben içinden bakıyorum olaya anlayacağınız Hakkımda hayırlısı olsun hayırlıysa Allah nasip etsin Hayırlı Değilse bir engel vesile etsin nasip etmesin inanın çok canım sıkkın.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

mesafe4272;

Engelli birinin aileden uzak yaşaması çok daha zor olsa gerek Ziraat Bankasıda herhangi bir banka değil sonuç itibariyle ve ailenizin yanında olmanın maddiyat olarak sizi ne kadar rahatlatacağıda yadsınamaz.Sonuçta kalbiniz ve beyninizle bir durum değerlendirmesi yapmışsınız ve gitme kararını zor olsada vermiş gibi görünüyorsunuz hakkınızda hayırlısı olsun.

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

minerva;

Teşekkür ederim İnanın çok zor bir karar Gişe benim yapamayacağım bir işe değil yaparım ama devletteki rahatlık ta farklı o beni caydırıyor sonra diyorum ayda 700 lira neden boşa vereyim offf

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Usta biraz sabır, bugünü düşünüyorsun ileriyi düşün derim 1 sene sonra tayin isteye bilirsin ve ailenin yanına gidebilirsin. Sen kararını vermişsin gibi ama yanlış yapıyorsun derim....

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon