Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    durumunuz iyiyse hemen istifa edip işbaşı yapana kadar bol bol tatil yapın )))

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

asadas05;

Ben söyledim iş müdürüme o kendisi ayarladı son ay çalışma şeklimi,ayrıca girdi çıktı yapan eksik ssk yatıran yine beni okadar söylememe rağmen sağlam çalışan gösteren yine 2.dereceden vergi indirimim olduğu halde bana ödemeyen 3.5 sene hakkımı yiyen yeremi yanlış davranışta bulunmuşum..?

Ayrıca vedalaşırken helalleşmediğimi nereden biliyorsunuz..? Ekmeğini suyunu içtiğim yere hiç bir zaman nankörlük yapmadım yapmamda,sadece onca emeklerime o şekilde çalışmama rağmen değerimin olmadığını şimdi şimdi gördüğüm için zoruma gitmiyor değil..
    Açıkca yazamadığım bir sürü dümenler'de varda Allah'a havale ediyorum baştaki abdestli namazlı dindar gözüken yöneticilerimizle... Siz yinede beni ekmeğini suyunu yiyip içtiğim yere ihanet ettiğimi düşünmeyin düşünürsenizde diyecek sözüm yoktur haklısınızdır..

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

gönülyarası;
    Öncelikle ben senin çalıştıgın yerde ki durumunu, konumunu şartlarını bilmediğim için yazdım. İlk mesajında detaylı yazsa idin böyle yazmazdım kırdıysam özür dilerim.
    Son ay işe gitmedim falan dedin ya ona hitaben yazmıştım.. Ayrıca helalleşmedin demedim tam son ay ilk ay gibi çalışıp helalleşip ayrıl demek istedim helalleşmedin demedim
    Farklı dümenlerde var diyorsun o zaman sana hak veriyorum.
    Kendine iyi bak.
    Selamlar.

Üye
    vatan55 Avatarı

Gerçek Adı
    seyfi
    Son Giriş
    30.10-2017
    Saat
    08:04
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

lütfen bilgi veriniz;
    10 yılı aşkın bir zamandır.Özel sektörde çalışmaktayım.16 Aralık 2015 itibariyle Devlet Memurluğuna Atandım. Acaba yasal olarak kıdem tazminatımı alabilir miyim? İlk işe giriş tarihim 1997 yılıdır. Yaklaşık 3600 ödenmiş primim var.Bilgisi olanlar detaylı bir şekilde ne yapacağımı nereye başvuru yapacağımı yazarsanız mutlu olurum. Teşekkür ediyorum..

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çalıştığın iş yerine yasal ihbar süresinin sonunda işten ayrılacağına dair noter aracılığı ile ihbar çekeceksin ve süre bitimi sonunda kıdem tazminatını ve izin haklarını alarak ayrılabilirsin. vermezlerse mahkeme yolu açık.
    bırakır yada ya da istifa edersen borçlu çıkarsın ihbar süresininin ücretini senden alma hakları vardır. dolayısıyla tercih senin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12