Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    neptune Avatarı

Son Giriş
    04.07-2010
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Human01 Mesajı Gör
    Fakat kafam karıştı,
    sadece ortalamayı göndermişler.Yani 1. ve 2. sicil amirinin not dökümlerini ve kanaat kısmını öğrenemedim.Bana tebliğ edilen yazıda sadece ortalama var.
    İlk iki sicil amiri arasında en fazla 10 puan olabilir. Eğer 10 puandan fazla fark olursa, sicil raporu 3.sicil amirine gider.

Çok özel bir durum olmassa da 2.sicil amiri 1.sicil amirinin notuna uyar. Zira 2.amirler genelde not verilen memuru tanımazlar ve 1. amire güvenirler. Olasılıkla 1.sicil amiri sana 79 vermiş, 2.si de uymuştur.

Üye
    Human01 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlar,
    Zulüm devam ediyor.

Aday memurluğum yaklaşık 2 ay önce kalktı.adaylığım kaldırılır iken verilen sicil notlarını ve kanaaati gösteren belgeleri istedim.Personelden çağırdılar ve gösterdiler.Sözlü olarak fotokopilerinide istedim.Notlarıma baktığımda şunları gördüm.

1- Görevi kötüye kullanma şıkkında 1 puan verilebilecek yere 0 puan vermiş.
    2-not ortalamamı 73 olarak vermiş.
    3-sır saklama da yine düşük puanlı,
    ve birkaç madde daha.

Arkadaşlar herhangi bir soruşturma geçirmedim.ceza almadım.(en azından bana tebliğ yok).fakat korkum o ki hakkımda daha önceden tutanak tuttular.Işıkları ve bilgisayarı kapatmadığım gerekçesi ile.Ama soruşturma açmadılar.Yani ceza almadım.Buna dayanarak yapabilirmi?Arkadaşlar GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMA çok ciddi bir durum.
    diğer bir konuda çalışan bazı arkadaşlarıma güvenmiyorum.Daha öncesinden birşey varmış gibi hareket edebilir,tutanak falan tutabilirlermi?
    beni aydınlatırsanız memnun olurum.

Üye
    Rüzgar33 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2010
    Saat
    17:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım en kötü ihtimalle bir kereye mahsus yazılı olarak uyarılırsın ama ışıkları kapatmadın diyede kimse kimseyi memurluğundan etmez için rahat olsun bunlar aday memurların gözünü korkutmaktır. Bende ayaken bize daha kötülerini yaptılar, sürekli tehdit asarım keserim diyorlardı. Hiç korkma bunlar tamamen göz korkutma.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporun %60 ve altına düşmediği sürece,senin için bir sorun teşkil etmez.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12