Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eurest Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    İST - Ataşehir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Dikkat çekecek oranda yapılan son mavi akbil zammı sonrası kendi aldığım yol parasını kontrol ettiğimde toplamda 575,00 TL (16 aylık yol param) eksik ödenmiş olduğunu farkettim derhal gerekli kişilere bilgi vererek gerekli düzeltmenin yapılmasını istedim sonuç olarak gerekli düzenleme yapıldı bundan sonra yol paramı tam alacağım.

Fakat alamadığım eksik kalan kısım için şirket yetkilileri bunu geri iade edemeyiz dedi.

Konu ile ilgili haklarım nedir ve eksik aldığım yol paramın kalan kısmını alabilmek için ne yapmalıyım?

Teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bu konuda fikri olan var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Eurest Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    İST - Ataşehir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konuyu başka departmanın üst düzey yöneticisi ile paylaştığımda;

Yol parasının hukuksal bir hak olmadığını, bu bedelim insiyatif karşılığı verildiğini, konuyu fazla irdelememem gerektiğini, mevzunun onayının müdürümün üst yetkilisi tarafından verileceğinden müdürümün hesap vermekten kaçındığı için eksik yatan farkı vermemiş olabileceğini söyledi.

Ayrıca SAP de puantajlarımızı yazan tesis müdürü aldığım yemek kartına 2 kat fazla tutar yatırmıştı.
    Acaba zam mı aldım diye sordum müdüre, yanlışlık yaptığını söledi.

Yani SAP ye işleyen müdür biraz hataya eğimli olduğundan yol paralarım eksik yatmışsa bunda benim suçum hatam nedir ki bu parayı alamıyorum?

Fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Sonuçta kazanılmış hak geri alınamaz ama eksik verilebilir mi demem gerekli?