Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelli yakını olan memurların saat erken mesaisi hakkındaki başbakanlık genelgesi uygulanıyor mu.bir hemşire arkadaş bu haktan yararlandığını belirtti.acaba her kurum bunu uygulamaya geçirdi mi.merak ediyorum.ağır engelli çocuğu olan bir öğretmen bu haktan yararlandı mı.yararlanan varsa bilgi vermesini rica ediyorum.çünkü genelgede memur ibaresi geçtiğine göre tüm memurların talep etmeden bu haktan yararlanması gerekmez mi.hatta bu hak tüm memurlara kurumları tarafından neden bildirilip bilgilendirilmez.illaki ağlamamız mı gerek.madem başbakanlık genelgesi var.uygulanmaması söz konusu olur mu .

Üye
    demir1 Avatarı

Gerçek Adı
    DEMİR
    Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

anlaşıldı öğretmensin dersten kaçmak istiyorsun....

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öğretmenin mesai saatleri oluyormu, dersin bitmesi gerekiyor, o genelge 08.00-17.00 saatleri arasında yani 8 saat mesai yapanları kapsıyor olması gerekiyor.öğretmen benim engelli çoçuğum var ben 1 saat erken gidecem derse o saatte dersi olan çocuklar nolacak.o çocukların mağdur olmaması gerekiyor diye düşünüyorum.hemşirenin o bir saatlik görevini arkadaşları karşılayabilir ama öğretmenin o şansı yok.