Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ikinci bahar dediğin gibi saçma bir uygulama aslında tekrar tekrar afişe olmak insanların psikolojisinide tekrar depreştiriyor.

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

Evet ben bugün engelli oldugum icin idari izinliyim.Ben bugün farkliyim ya bunu kutlamak eglenmek gerek idari izinli olmaliyim ki alemlere akayim..İgrenc otesi bi yaklasimla bana gore ayrimciligin tavan yapmis uygulamasi..

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

özel sektör de izin mizin yok hem öyle de olsa ben izin almam ki yine işe giderim

ben gerektiği zaman izin alıyorum zaten heç önemli değil

Üye
    fener Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    10

Yahu bu ne saçma sen türkiyenin başbaknısın veya şimdi cumhurbaşkanısın uygaladın izin ayrımına bak benim personelim izinlidir ama özel şirkette çalışanlar çalışsınlar o personelin vatandaşında özelde çalışan bu ülkenin vatandaşı deyilmi deyilmi oda bu ülkenin engelli çalışan bireyi deyilmi niye resmileştirip 1 gün izin veremiyosun yapacaksan tam yap yapmıcaksan engelli çalışanları ayırma herkesi eşit gör

Üye
    şeymah Avatarı

Gerçek Adı
    Şeyma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Riera;

tekrar tekrar afişe olmadım. tatil yaptım. iyi geldi dün sabah İstanbul gayet güneşliydi ve aralık ayında güneşin tadını çıkardım.

özel sektördeyim. kimse bana haber vermedi. ben de aradım sordum, evet izinlisiniz dediler. zaten bir günlük eksiğimizi bile yıllık izinden düşüyorlar. hiç iznimi kaptırır mıyım?

iznimiz hakkımız, söke söke alırız!!!

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    turan yılmaz; ben iğrenç demedimki sadece boş laflar yada bazı yerlerde uygulanan bazı yerlerde uygulanmayan bir izin yerine, engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak daha somut adımlar atılsa bu günde daha iyi olur diyordum.

şeymah; ne güzel dinlenmene ve özel sektörde bazı firmalarında bu konudaki hassasiyetlerine sevindim, belli belirsiz engeli olan arkadaşlarımızda var aramızda ve büyük kurumlarda çalışıyor iseler bir çok kişi engellerini bilmez kendileride söylemez gerekmedikçe ama iş resmi yazıya ve tatile dökülünce biraz daha afişe olunuyor bence ve şahsi görüşüm çoğu engelli buruktur biraz içinde ve bu günlerde farklılaştırılınca bu burukları daha su yüzüne çıkar şahsi düşüncem bu sadece katılmayabilirsiniz, saygım sonsuz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12