Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    paratoner043 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.12-2012
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2010 EYLÜL de MEB'de yardımcı hizmetler sınıfında memur olarak göreve başladım.şu an itibariyle 2 yılımı doldurmuş bulunmaktayım.kamuya atanmadan önce 8 yıllık özel sektörde ssk lı yaklaşık 2500 ü geçik hizmet sürem var. geçttiğimiz ay hizmet birleştirilmesi yapılabilmesi için kurum müdürüme dilekçemi verdim, oda üst yazıyla ilgili kuruma gönderdi.bulunduğum kurumdan özlük şubesi beni telefonla aradı ve senin hizmet birleştirmen yapıldı fakat ne dereceye ne kademeye nede yıllık iznine etki etmeyeceğini sadece emekliliğine sayılabileceğini söyledi.oysa o kadar araştırma yaptımki ben bile kendimi ikna edici somut bir bişey bulamadım.üye olduğum ne sendika nede sosyal sigortalar kurumu bana bu konuda yardımcı olamadı...şimdi sorum şu benim bu birleştime ssk+ emekli sandığı 10 yılı tam olarak doldurduğuna göre derece kademeye aynı zamanda 30 gün yıllık izin kullanabilecekmiyim???

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

dereceye,kademeye,izne etkisi olmaz.emeklilik sürene etki eder sadece.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet dereceye kademe etki etmiyor sadece emeklilik sürene işleniyor.benim sormak istedigim bir konu var arkadaslar 13 yıllık engelli memurum 476 gün ssk hizmetim var ama bu 476 gunun 160 günü 18 yaş altı yatmış ssk primlerim 18 yaş altında yatan ssk primleri 4C den engelli memur olarak emekli olurken hizmet yılına sayılırmı acaba

LinkBacks (?)